Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A13 ba bekiabálóshang...

Samsung A13 ba bekiabálóshang hibajelenség?

Figyelt kérdés
Más samsung A13 mobiltelefon tulajdonosa is tapasztalta ezt a hibát, hogy beszél valakivel és közbe meg egy egy hang belekiabál egy két szót a telefonban. az egyik fél én hallom a bekiabálást, a másik fél nem hallja. Ez a telefon gyári hibája? Ezzel tud valamit kezdeni a T-mobil ahol vettem a telefont. ? (Nincs körülöttem senki aki belekiabáljon a telefonba.
2022. okt. 19. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
3 liter sör meg 3 tüske után én is hallom.
2022. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mit kiabál?


fordulj balra?

200 méter múlva körforgalom?

2022. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"mit kiabál?"

Sorosterv!! :D

2022. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet mindig sörözni
2022. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem iszok sosem idióták!!! nem is hallucinálok. volt h ült mellettem egy hozzátartozóm és ki volt hangosítva a telefonálás, ő is hallotta, hogy 1 2 érthető szót valaki bekiabált. Szomorú, hogy nincsenek itt épkézláb emberek akik normális választ adnának, nem baromságokat írnak.
2022. okt. 24. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Az a te saját hangod volt eltorzítva. Gondolom a kihangosító miatt eléggé kiabáltál. Kihangosítva elő-előforfulhat, hogy egy-egy szó vagy szótag visszajön a hangszóróból.


Ugye azt te sem képzelted komolyan, hogy más telefonbeszélgetésekből téved el hozzád egy-két szó?

2022. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ő is hallotta, hogy 1 2 érthető szót valaki bekiabált"


ha érthető, akkor tudod hogy mit mondott.


mit mondott?

2022. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem jegyeztem meg azt a 2 szót. de tudi nem az én szavaim voltak. nem a telefon visszhangja.
2022. okt. 26. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

De a te hangod volt, a másik oldalon a másik készülék nem tudott mit kezdeni a kihangosító miatt torz hangoddal, és az jött vissza a másik készülék mikrofonján keresztül.


A mobiltelefon hálózat működési elvéből következően egyszerűen lehetetlen, hogy egy másik beszélgetés egyes részletei jussanak el hozzád.


Szóval a te hangod volt. Az hogy nem ismered meg, nem számít. Amit te a saját hangodként ismersz, azt a hangot rajtad kívül soha senki más nem hallotta, mivel nagyrészt a koponyán belül, csontvezetéssel jut el a dobhártyáig, a hangod kívülről teljesen más. Csak vedd fel magad egy jó minőségű diktafonnal és hallgasd vissza, nem fogsz ráismerni.

Ugyanezt fejeld meg a telefon nem túl jó minőségű A/D konverterével, amit a kihangosító miatti kiabálással még torzításba is vittél, és máris ott a te hangod.


(és most következzék a kedvenc záró mondatom: Nem vitaindító volt, hanem tényközlés. De ha szeretnél magadból hülyét csinálni, vidd csak szervizbe.)

2022. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a szerviz jó ötlet
2022. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!