Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gmail telefonon: Miért csak...

Gmail telefonon: Miért csak április 27-éig tudok visszamenni? Hogyan tudok még visszább menni?

Figyelt kérdés

Nem enged tovább menni még asztali verzióban sem. És asztali verzióban nem olyan a Gmail, mint gépen...nem lehet lapozni, nem lehet beállítani, hogy hány email legyen 1 oldalon, mert 1 oldalon nyílik meg minden üzenet.

Gondolom nem dátum a limit, hanem email szám. De ilyet nem állítottam be, még csak nem is láttam ilyen lehetőséget, hogy mennyi jelenjen meg.

Van még április 27-e előtt e-mailem bőséggel.



2022. okt. 21. 05:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan úgy lehet lapozni. Vagy felül vagy alul szokott lenni egy kis nyíl, amivel enged lapozni. Ha konkrét emailt keresel, akkor van hozzá kereső is. Nekem az ilyen 2015ös email-ek is megvannak, amiket nem töröltem. De azokra nem szoktam vissza kattingatni, hanem ha kell, akkor kereséssel megoldom. Akár úgy, hogy az email címre keresek rá.
2022. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ez nagyon érdekes...Már többedjére fordul elő ez, korábban OTP internetbankfiókban jártam így...Ha MÁR az e-mail felület van előttem és úgy váltok asztali nézetre, akkor ez történik, amit leírtam. Most viszont visszaemlékeztem erre, és már a kezdőfelületen (google kereső) állítottam át asztali verzióra és ezután kerestem fel az email-jeimet. Így ugyanaz történik, mint amit leírtál, és ami elvárandó is. OTP-nél ugyanez van, de ott még belépés előtt kell ezt megtegyem, ugyanis nagyon nem úgy néz ki a felület, ahol kellene, és akárhogyan is kerestem az űrlapok karbantartását, azon belül pedig új űrlap készítését, sehol se láttam.

Nem tudom, hogy miért csak így történik valódi és érdemleges változás. Lehet, hogy a chrome verziójában is keresendő a válasz. Nem szeretem a modddddern alkalmazásokat, amik megmondják, hogy a felhasználók mit csináljanak és mit ne, s ezzel okosabbak néhány felhasználónál.

Bocsánat, ha túl részletes volt a válaszom!

Köszönöm reagálásodat, mert ez hozzásegített a félmegoldás megtalálásában.

((Még annyit, hogy alapjáraton nekem nincsenek nyilak gmail-ben, ha nem úgy csinálom, ahogyan kell nekem.))

2022. okt. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!