Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új Xiaomi telefonnál vannak...

Új Xiaomi telefonnál vannak videólejátszási problémáim, mi lehet a gond?! (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Messengeren az elküldött videókat csomószor nem játssza le, csak akkor, ha a beszélgetésben belemegyek az elküldött képek/videók mappába és ott nyitom meg.

Illetve filmet néztem rajta, ha egy 10 másodperces tekerésnél többet tekertem bele akkor megállt és nem csinált semmit. Törölnöm kellett a futó alkalmazásokat, hogy folytathassam...


Mi lehet a gond? Ez vajon nem is fog megjavulni, gyári hibás?!


Vajon ilyen panasszal kicserélik/levásárolhatom a garancia által?



2022. okt. 24. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a messengert

Ha utána is ilyen, akkor ez ezen a készüléken ilyen

2022. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Messengeren az elküldött videókat csomószor nem játssza le, csak akkor, ha a beszélgetésben belemegyek az elküldött képek/videók mappába és ott nyitom meg."


Hol van neked olyan mappa a messengeren belül. Komolyan érdekel, mert valami adatvédelmi törvény miatt talán már egy éve nem lehet vissza nézni "direktbe" a média előzményeket. Régi messengernél talán még ott van. De az újban hogy találod meg??

Ha régit használsz, akkor lehet azzal van baj. Frissíteni szoktál?!

2022. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A média tartalmak mappa csak ideiglenesen lett kivéve, de pár hónapja visszarakták, szóval igen, van olyan mappa.
2022. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nálam beszélgetésekből még mindíg nem elérhető. Ha letöltöm úgy a telefonomon van olyan mappa. De messengeren belül ilyen nincs.

Nálad esetleg hol található?? Ugyan úgy beszélgetéseken belül??

2022. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszélgetésben rámész az illető nevére és ott van olyan, hogy "médiatartalom és fájlok megjelenítése"

Csak nagyon minimális ideig volt kiszedve, amíg átkerültek ide a legörgetés helyett.



Amúgy a messengert többször is újratelepítettem már, nem oldotta meg a problémát.

2022. okt. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!