Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 11 pro...

Xiaomi Redmi Note 11 pro telefonom van. Régebben volt Xiaomi SE MI 9. Érdekel engem hogy még valakinek vannak ilyen gondjaim mint nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szokott lefagyni. Főleg a youtube, meg instagram. A kijelző világítás változik, de nincs bekapcsolva semmi. Alzában vettem, nem tudom érdemes és lehet egyáltalán vissza vinni a telefont emiatt.

2022. okt. 24. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos vannak. Írd be itt a keresőbe, hogy Xiaomi, és láthatod, hogy nagyon sok mindenkinek fagyik a telefonja, van, akinek videózás közben, van, akinek csak úgy, mert miért ne alapon. Nagyon rossz választás a Xiaomi! Én is megbántam, hogy megvettem, és nem tudok túladni rajta.
2022. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor nincs értelme. De régebbi model jó volt.

Most vettem ezt az újabbat és Úristen.

2022. okt. 24. 14:33
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz választás a xiaomi, de, ha nem nézel bele jobban, akkor hiába az egész. Keress valakit aki ért hozzá és az majd megmondja neked, hogy melyik a jó választás. Gyengébb processzorral persze, hogy lefagy. Nem mindegyik Xiaomi telefon jó.
2022. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!