Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most pl xiaomi telefonban...

Most pl xiaomi telefonban ezek a fehér pöttyök lennének a jelzések ha vizet kap a telefon?

Figyelt kérdés

[link]

Tesóm bele ejtette a vízbe aztán rögtön ki is kapta belőle én meg utána szét kaptam.Ha a kis fehér pontok a beázás jelzők akkor úgy látom az alaplap nem kapott vizet de a töltő port az igen a pirosból ítélve.Jól gondolom?



2022. okt. 25. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A macska melyik részén vannak a pöttyök? Mert telefon nincs a fotón.
2022. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ha a telefon egészben lenne a képen,hogy mutattam volna meg a pöttyöket?
2022. okt. 25. 10:22
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat törlődött a kép itt van még egyszer

[link]

2022. okt. 25. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:

"úgy látom az alaplap nem kapott vizet"


Nem. Azt látod, hogy a többi nyákon található indikátorok nem kaptak vizet.

2022. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/


Na de meg van az esélye,hogy ha kapott nem olyan sokat bár mikor szétszedtem ott nem nagyon volt víz. A chipeknél lekaptam a fém tetőket is ott sem volt.

2022. okt. 25. 11:26
 6/9 A kérdező kommentje:

4/


Ha esetleg nincs gond a lappal a töltőport cserés?

2022. okt. 25. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Törlődött, persze... Rájöttél, hogy egy barna tarka macskás fotót töltöttél fel.
2022. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg nincs gond a lappal a töltőport cserés?"

Attól függ, hogy milyen indikátor van benne. Kétféle létezik. Lehet hogy épp a töltő paneled maradt száraz.


Water Damage Sticker Liquid Submersion Indicators for Mobile Phone LCD Pannel Display Screen Repair & Warranty Sensor


About this item

Note: normally one side is white ,the other side is red. two side is red because of the material sometimes,but Does not affect the use

Permanently Changes Color When It Comes in Contact with Water or Other Liquids. Manufacturers and Repair Services Use the Indicators to Quickly Check a Device for Water Damage

2022. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/


Tíz percel utána kaptam széjjel az alaplapnál én nem láttam vizet,viszont alul a töltőport környékén volt egy minimális.

2022. okt. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!