Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiamoi Poxo X3 pro, gyakran...

Xiamoi Poxo X3 pro, gyakran nem reagál az érintésre, a képernyőteszteken átmegy, de pl amikor megnyitom egy app-et és elkezdek írni az első 3-4 betűt egyáltalán nem érzékeli, viszont az 5. érintéstől kezdve kb mindet, mi lehet a megoldás erre?

Figyelt kérdés

A kérdésbe már nem fért több, úgy hogy itt folytatnám:

annyit még érdemes tudni, hogy korábban tökéletesen működött, de tegnap volt egy baleset miatt betört a képernyője és nem lehetett rajta már segíteni, csak egy képernyőcserével, a szervíz szerint az új képernyő ugyanaz a típus/márka stb volt, de ennek ellenére ahogy írtam fentebb is, gyakran nem reagál az érintésre, a képernyőteszteken/szenzorteszt úgy ahogy te átmegy a telefon, (95-96% pontosság), de szerintem ez elég alascsony, mert nagyon gyakran kell többször rákkatintom a betűkre pl, hogy érzékelje.

Próbáltam már különböző kalibrációs app-okat, a képernyőn nincs ''dead'' spot, tehát mindenhol érzékeli az érintést, viszont több helyen nem elsőre.


Valakinek volt már ilyen, vagy esetleg van ötlete, hogy ez hogyan lehet megoldani? Hardware hiba lenne ez?


2022. okt. 25. 17:18
 1/4 anonim válasza:
Lehet nem toltotte be rendesen az appot... nekem is szokott olyan lenni hogy nem ir mert lassu a telefonom.
2022. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már jó ideje ilyen, és restarttól kezdve, a takarításig minden megvolt, egyébként 8 GB/256 GB-s a készülék, és a tárhely fele sincs használatban, tehát ez sem lassítja
2022. okt. 25. 18:16
 3/4 anonim válasza:

akkor jo kerdes mi a baja alapertelmezett billentyuzet van beallitva?

Van olzan hogy Google vagy microsoft stb..?

2022. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, minden ki volt próblálva, a szervíz ahol kicserélték a betört képernyőt az új képernyőre, valószínűleg valamit elnézett, amikor rátették, vagy maga a képernyő volt hibás, egy másik helyre elmentem, és ott jó képernyőt tettek rá..
2022. okt. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!