Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone Xs Max kijelző?

IPhone Xs Max kijelző?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán leesett, és berepedt. Képet ad, minden működik, kivéve azt, hogy állandóan Ghost touchol, tehát magától nyit meg appokat, elgörgeti az oldalakat, így kb lehetetlen használni. Egyértelműen újraindítottam, de semmi. A kérdésem az lenne, hogy MISKOLCON vagy környékén hol lehetne a legolcsóbban megcsináltatni? Az se baj ha jelez hogy nem eredeti, csak működjön rendesen. Egyébként az is lehet, hogy csak a kijelző feletti üveglapot kell cserélni ami megrepedt. Maximum 30.000 Ft-ot tudok rászánni.

Tudom majd jönnek a kommentek, hogy minek ájfón ha nem tudom kifizetni a javítását, erre csak annyi a válaszom, hogy nem mindenkinek van felesleges 140.000Ft-ja egy vacak kijelzőre.



2022. okt. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem add el így, ahogy van, alkatrésznek (már ami hasznosítható belőle újrapárosítás nélkül...).

A használt kijelzővel a face id sem fog működni.

30 ezer forintból pedig még normális utángyártottat sem fogsz kapni.

Szóval ugyanúgy rossz lesz, mint eddig volt.

2022. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

de ha hajthatatlan vagy, 30e ft-ba ilyen gatya tft kijelző fér bele:

[link]


Ha találsz valami gányolóst, aki elvállalja, hogy ezt rárakja, akkor talán 35ből ki is jössz.


De, mint mondtam, se a face id nem lesz működőképes, és ezek a kijelzők finoman szólva sem mondhatóak kielégítő minőségűnek.

2022. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj, hogy csak a kijelző feletti üveget nem lehet csak úgy cserélni, mert össze van laminálva, ragasztva a kettő.

Face csoportokban is érdeklődj, hátha van olyan valami maszek szerviz aki vállalja.

2022. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neten én is nézegettem kijelzőt, de akkor amik 15-20-30 körül vannak, azoknak rossz a képminőségük?
2022. okt. 29. 19:04
 5/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert van amikor működik rendesen, de van amikor rájön a 10 perc és kb használhatatlan.

Egyébként a mostani kijelző is cserélt benne, de a Faceid megy tökéletesen.

2022. okt. 29. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

de gondolom azt hivatalos szerviznél csinálták, mert csak ők tudják az eredeti kijelzőt az alaplaphoz párosítani.


"azoknak rossz a képminőségük?"

hát ez az, gyakorlatilag semmit nem lehet róluk tudni azon kívül, hogy képet adnak (talán...)

a színek sokkal de sokkal fakóbbak lesznek az amoledhez képest akkor is ha lcd-t raksz bele, és akkor is ha tft-t.


esetleg magánszemélyektől érdemesebb még tájékozódni, bár fogalmam sincs ők milyen kijelzőkkel dolgozhatnak.

[link]

[link]

[link]

2022. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
de a helyedben megkérdeznék hardveraprós felvásárlókat is, hogy mennyiért vennék meg, ha ilyen 70-75be valaki belemegy, add oda neki.
2022. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A jelenlegi kijelző az sima lcd benne, mert amikor bekapcsolom, akkor látszódik a háttérfény. Meg a True Tone se működik(nincs benne a beállításokban)
2022. nov. 1. 22:10
 9/10 A kérdező kommentje:
de maga a telefon nem jelez, hogy nem gyári a kilező
2022. nov. 1. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Drága telefon megvan,de javíttatásra nincs pénz.🤣
2022. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!