Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE (2016): mintha...

IPhone SE (2016): mintha kezdené nem érzékelni az ujjamat a kijelzőn, meghibásodás előjele?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone SE 2016. telefonom.

A mostani bekapcsolásnál (100% akkumulátor töltöttség) azt játszotta, hogy jelkódot kért, amit nem tudtam beírni, mert csak a legelső számot érzékelte és írta be, az összes többit nem. A "törlés" gomb se működött, semmi se működött.

Soha nem csinált még ilyet. Nem is tudom hogyan állt helyre.

A kijelzőt nem takarja fólia.

Számíthatok arra, hogy egyik pillanatról a másikra véglegesen meghibásodik?

Lehet ez ennek az előjele? Én nem tudom: az ilyen kijelzők "hogyan szoktak elromlani".



2022. okt. 2. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"meghibásodás előjele?"

Nem, ez már maga a meghibásodás.

2022. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Nem, ez már maga a meghibásodás."

Jelenleg ismét normálisan működik.

Soha nem esett le, mindig vigyáztam rá, úgy néz ki mint újkorában.

2022. okt. 2. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

csinálj egy ilyent:

[link]

Törölgesd le alaposan a kijelzőt popsitörlővel, ha nincs, akkor ruhára fújj ablakmosós és azzal törölgesd át és utána száraz ruhával.

voiceover, kapcsolóvezérlés, nagítás nincs bekapcsolva?

2022. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

A VoiceOver az be van kapcsolva, de mindig is be volt, mert vak vagyok. :)

2022. okt. 2. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán lehet attól is, hogy valami ragacs van a kijelzőn valahol, már nem is fog rendesen érzékelni. Leejtés nélkül ilyet nem kéne produkálnia.
2022. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!