Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi vagy Samsung mellett...

Xiaomi vagy Samsung mellett döntenének?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 100 körül legyen árban. Telefonálni,netezni, videókat filmeket lehessen rajta nézni. Akksija bírja normál használat mellett. 6gb ram legyen. Alapvető funkciókkal ne legyen probléma.kamera nem fontos. Melyiket márka mellett döntenétek ehhez az igényhez társítva? 80-100 ezerig mennék árban nekem az fölött már nem ér egy telefon. Köszönöm aki hozzászól vagy megosztja véleményét.

2022. okt. 29. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez elég egyszerű lesz így. 100 ezer forint alatt nincs Samsung telefon 4 gb RAM-mal. Viszont 100 ezer forint alatt nem érdemes okostelefont venni, ilyen euró és dollár árfolyam mellett ezek mind hulladékok.
2022. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi.
2022. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

“Hát ez elég egyszerű lesz így. 100 ezer forint alatt nincs Samsung telefon 4 gb RAM-mal.”


Pardon, 6 giga RAM-ot akartam írni.

2022. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A kettő közül szerintem xiaomi. De

én mostanában nézek magamnak ujj telefont ami lehet neked is tetszik.

Ulephone Power Armor 14 pro

2022. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon nagy akksis telefon 10000 mah az durva:) viszont elég nehéz ez a telefon nekem nem opció de köszi. Szerintem mégis csak majd Samsung lesz mert a mostani xiaomikra elég sok panasz van nem úgy mint az elődeikre. Köszönöm a hozzászólásokat. Persze szívesen meghallgatok bárkit kinek mi a véleménye a két márka közül.
2022. okt. 31. 10:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként most nyár elején vettem egy Samsung Galaxy A32 5g készüléket ami 4gb Ramos volt és ahhoz képest tette a dolgát, a TFT kijelző is elment de sajnos beázott egy rohadt nagy zuhé elkapott nyílt utcán. De már úgy vagyok vele hogy akkor legyen legalább 6 GB RAM. Plusz 5000 mah akssi.
2022. okt. 31. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most megint csak beleokskodnék: semmi értelem nincs az aksi méretét nézni. Modernebb kijelzővel és CPU-val jelentősen megnőhet az üzemidő, annak ellenére, hogy mondjuk az aksi kisebb.

Tessék neten battery drain teszteket nézni.

2022. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
samsung
2022. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!