Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 140e-ért mit vennétek, egy új...

140e-ért mit vennétek, egy új Samsung A33-at vagy valamit használtan ennyiért ami többet tud,mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Használt iPhone 11 vagy XS Max, ha iPhone-t szeretnél.

Android terén szintén használt Samsung S20 vagy S21, esetleg vmilyen OnePlus.

Xiaomi szoftverével ha nincs bajod, akkor azt is nézhetsz.

Huawei meg kilőve ugyebár, azt már nem éri meg venni.

2022. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Samu A52s 5G
2022. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Újonnan, A52s-t vennék ennyiért. Használtan az Iphone 11, 11 Pro vagy a Samsung S20 szériájából valamelyik. Egy kis szerencsével, S21 FE is van ennyiért használtan.
2022. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Használt telefonból kifoghatsz nagyon jót de nagyon rosszat is,én személy szerint nem bízok meg a használt telokban.Szerintem inkább vegyél a52s telefont mert az tényleg nagyon jó,esetleg egy régebbi xiaomit mert azok jobbak a maiknál.Huawei meg szar, nekem 2 év alatt tönkre ment...
2022. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!