Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a egy telefon vízbe esik,...

Ha a egy telefon vízbe esik, akkor az lehetséges, hogy az kijelzője és az érintő panelje tönkre menjen? Vagy CSAK az alaplapja megy ilyenkor tönkre meg az akkumulátor?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy sikerül.
2022. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mindegyik sanszos egyformán..
2022. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És így érdemes eladni, hogy huawei... telefon, vízbe esett de alkatrésznek? Ezt így nem jó eladni?
2022. okt. 30. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
nincs rá szabály hogy vízbe eséskor minek kell elromlania, és arra sem, hogy ki és mikor akar vízbe esett telefont venni. Általában senki, ha tudja hogy vizet kapott, mert a leejtéstől is alattomosabb.
2022. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha vízbe esett akkor konkrétan semmilyen alkatrésze nem hasznosítható, előbb vagy utóbb megdöglik benne minden vagy zárlat vagy oxidálódás miatt.
2022. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy iPhone 8 beesett a vízbe és mire megtaláltam egy stég alatt addig eltöltött legalább 20 percet. A hangszórókkal kirezgettem a vizet és a telefon remekül funkcionál a hatsó kamera kivételével, mert repedt volt a hátlap és egy repedés pont a kamera fele futott, ahol valószínűleg bement a víz.
2022. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ volt-e lakkozva az áramkör beázás ellen.
2022. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor így kuka a telefon?
2022. okt. 31. 09:46
 9/10 anonim ***** válasza:
most akkor működik vagy nem?
2022. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem működik mivel vízbe esett, de viszont azt nem tudom hogy ilyenkor a kijelzőjét, meg a kameráját, ujjlenyomat olvasóját, hátlapját, meg a kijelzőnek az érintő panelját, el lehet e, adni?
2022. okt. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!