Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6-osom van kb fél éves...

Iphone 6-osom van kb fél éves és besárgult a kijelzője, és az akksija is kb 2-3óráig bírja. Visszavittem garanciáztatni de leráztak, hogy ez nem garis?!?!?!?!?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok,mit tegyek ?? minden álmom egy iphone volt és most benne áll fél évi keresetem és még le is ráztak ,pedig óvtam mint a hímes tojást ,nagyon mérges vagyok,és nem is olyan tökéletes mint ahogy mondták sok képtől (371) galéria lefagy másodpercekre,ha váltok videóra böngészőből szintén lefagy 2-3mp, powerbankkal járok ,és most még a garancia is,ennyi pénzért csinálják meg ,hova lehet fordulni panasszal ? :@@@

2017. márc. 10. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Mi az, hogy leráztak? Használtan vetted...?
2017. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Sehova, legközelebb ne közmunkásbérből rázd a rongyot, ennyi.
2017. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%

Minden álmod egy iphone volt? Mi abban annyira jó hogy mindenkinek ez az álma?

Hát látod ennyit ért a szuper telefonod. Nekem akkor se kéne ha ingyen adnák. Szenvedj vele akkor.

2017. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha üzletben vetted és ott akarnak elhajtani, attól még viheted egy márkaszervizbe javíttatni.
2017. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Viheted márkaszervízbe, csak rámegy 3 havi fizud. :D

Ne vedd sértésnek, de így jár, akinek egy 3-4 évre tervezett használati tárgy a vágyálma.

Amúgy hol vetted? Valami normális helyen vagy sufnigsm-be?

2017. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Budapesten vettem hivatalos márkakereskedésben ,direkt azért vettem ott drágábban,hogy ha baj lenne akkor legyen garanciám...jó valami megoldást is kapok a szokásos kis idióta iphone b*uzi vagyok duma helyett ? Oké megbántam de mindenki azt mondta,hogy ez jó telefon......
2017. márc. 10. 13:52
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Azért a "leráztak" részét magyarázhatnád.

Bizonyára megindokolták, hogy miért nem fogadják be.

2017. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Ennek nagyon kamu íze van...
2017. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Mivel ráztak le? gyanus
2017. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Azzal ráztak le,hogy mivel van karcolás a telefon hátulján/alján , ezért biztos leejtettem és fizikai sérülés miatt megvonják a garanciát ,pedig csak annyi karc volt rajta amit a tok közé beszorult piszok csinál,oké kb fél éve most vettem ki takarítani,de nem miliméter vastag karc semmi extra... hétfőn felhívom a fogyasztóvédelmet, ennyire jutottam eddig :S


ui: az írjon aki segíteni is tud vagy tanácsot adni,hova menjek !!! rossz indulatú kamu meg megérdemeltem nyomorékokra nem vagyok kíváncsi !!!!!!!!!!!!!!

2017. márc. 10. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!