Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem szeretem a telefonom, de...

Nem szeretem a telefonom, de nem érett meg a cserére?

Figyelt kérdés

Most lesz februárban 2 éves a mostani Samsung A71-em. Nagyon megbántam így visszagondolva, hogy ezt a telefont választottam. Nincsen semmi baja, akisja is jól működik, igaz néha hirtelen bezár egy alkalmazást, ami meg van nyitva, még mindig gyors, de azért nem egy frissen vásárolthoz kell hasonlítani. Hatalmas a kijelzője, meg maga a telefon, előfordul, hogy nem fér el a zsebembe, ami rettentően zavar. Mintha a kamerája is "romlott volna". Az elhelyezése a hátlapon is elég csúnya. Még egyszer mondom, nincs hatalmas baja amiért újat vennék, de egyszerűen most jöttem rá, hogy ez a telefon valahogy nem nekem való. Jelenleg, szívem szerint S21 FE-t választanék nem A71-et.

Szerintetek meddig érdemes várnom vele? Meddig szokták bírni az ilyen kategóriás telefonok?

U.I: a megvételnél nem voltam ott, nem fogtam soha a kezembe



2022. okt. 31. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem a kérdést.

Ha nem szereted a mostanit és van keret az újra akkor minek hezitálsz?

2022. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Add el. Csak kell valakinek.

Aztán vegyél újat.

2022. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Fog még bírni 2 évet is. Ha ennyire utálod, akkor most add el, amíg még ér valamit és vedd meg az FE-t.
2022. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem még egy 2015-ös A3 is működik...
2022. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk is van 2015-ös A5-ös a családban, és még mindig megy.
2022. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
cseréld le, aztán azt fogod bánni...
2022. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!