Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tapasztalok lassulást,...

Miért tapasztalok lassulást, ha 5G használok?

Figyelt kérdés

Van egy beállítás

Ahol auto rááll ami neki jó


Be kell ikszelni:

Preferált hálózat

4g3g2g

5g4g3g (ilyenkor mindig az 5 g választja)..... és mivel a yutub csag a hang fontos nekem ezért 144 be állítom a legkisebb felbontásban is 30 másodpercekre szakad... És lassan tölti be a videot is a jörtöbön, míg ez 4g esetén nem tapastzalhato



A napokban is elvsodákoztsm mi a fene van s nettrl és akkor látom hogy ja ötgé re van állítva.... Bisszaraktam mégygére.


Tehát mire való tuképpen az öt gén? Komolyan!



#4G #5G #Ötgé
2022. nov. 2. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

5G-n írtad a kérdést?

Mert a betűket is alaposan összekeverte.

2022. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az 5G lefedettség jelentősen kisebb mint a 4G. Valószínűleg a cella szélén vagy ahol már lassú, de mivel elérhető, a telefonod arra áll rá. A toronytól 80 méterre kiváló az 5G, a vezetékes sebességgel vetekszik. Még, mert még alig van eszköz ami tudja, ezért kevesen használják, az adatforgalom 95%-a jelenleg a 4G hálózatokon zajlik. Ez viszont nem marad így örökre, ahogy terjednek majd az 5G eszközök fokozatosan áttevődik az adatforgalom, kiürül a 4G és azt lesz jobb majd használni. Ahogy most a kiürült 3G hálózatot, FHD videót kiválóan tudok rajta nézni, régen amikor még nem létezett 4G a 480p is rendszeresen megakadt, főleg amikor a cellák között váltott mozgás közben. Idő kérdése és a 4G is kiürül.
2022. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
1 képzed aki moblion ír az könnyen félreüz pl én
2022. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hálózati hiba.


Ugye megy a farokméregetés a szolgáltatók között, hogy kinek mekkora az 5g lefedettsége, ezért megy a kapkodás, így könnyen előfordul, hogy valami még nem tökéletes, de a paraszt telefonja írja csak ki az 5g-t.

2022. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

3# ma már sok embernek van mobilja,

FY, a billentyűzeten megtalálhatóak a megfelelő magyar tudáshoz való betűk,

FY, a "Válasz elküldése" gomb megnyomása előtt nem tiltott megnézni, hogy mit ír a mobil helyetted...

2022. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Bisszaraktam mégygére."


énisbesartam

2022. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!