Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonnak elromlott...

Ha egy telefonnak elromlott az alaplapja, akkor a rajta lévő dokumentumokat meg lehet menteni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg lehet menteni
Nem, nem lehet megmenteni
4 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen mobil és melyik része sérült az alaplapnak.

Ha maga a nand flash memória sérült, akkor nem lehet visszaállítani az adatokat.

2022. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felhőbe nem lett felszinkronizálva? Esetleg sd kártyát nézd meg, nem-e azon vannak
2022. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most hívtam a szervízt, azt mondták, hogy nem lehet megmenteni a telefonon lévő adatokat, azok elvesztek.
2022. nov. 2. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Szervíz csak nagy átlagban mondd erre valamit, leginkább azért mert ezzel nem akarnak foglalkozni. Persze lehet igazuk ettől függetlenül. De az alaplap hiba is ezerféle lehet, ha nem sérült az integrált memória akkor lehet adatot menteni, viszont akkor sem feltétlen mert ha az a része sérült ami csatlakoztatásná kommunikálna egy PC-vel akkor szintén halott ügy az adatmentés.


Ezért kellene mindent felhőbe menteni legalább. Az értékesebb adatokat, fotókat például vagy fontos dokumentumokat jobb több tárolóra lementeni amik biztos nálad vannak. Én például ezeket a fontos dolgokat lementem a nagy PC-mre amit nem hazsnálok napi szinten, és javarészt csak adatok tárolására használom. Meg nekem van külön HDD-m amin biztonsági másolatok vannak meg fontos hivatalos dokumentumok is be vannak szkennelve hogy legyen másolat biztos ami biztos alapon.

2022. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerviz konkrétan lesz@rja az adataidat.

Ők meg tudják nézni, ha menthető, megoldják:

[link]

2022. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ők is említették ezt a céget, de 150 ezer egy adatmentés, ugyanannyi, mintha megcsináltatnám az alaplapot.
2022. nov. 2. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"de 150 ezer egy adatmentés, ugyanannyi, mintha megcsináltatnám az alaplapot."

Egyrészt ha alaplapot cserélsz, attól az adataid nem lesznek meg.

Másrészt kérj árajánlatot, illetve bevizsgálást.

5 ezerbe kerül egy felmérés, megmondják hogy érdemes-e vele foglalkozni, és ha igen, akkor mibe fájna.

2022. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a Samsung szervízben azt mondták, hogy nem éri meg odavinni, mert 100 ezer Ft felett van egy adatmentés, úgyhogy otthagytam a telefont náluk.

Elméletileg a legtöbb fényképemet korábban elmentettem a laptopomra.

2022. nov. 2. 16:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Vidd el az emlékmentőhöz. Ők talán nem annyira drágák mint a Kürt.

[link]

2022. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

"Nem tudom, a Samsung szervízben azt mondták, hogy nem éri meg odavinni, mert 100 ezer Ft felett van egy adatmentés, úgyhogy otthagytam a telefont náluk.

Elméletileg a legtöbb fényképemet korábban elmentettem a laptopomra."

Akkor mit szavaztatsz itt egyáltalán? Csak el akartad panaszolni hogy milyen ge©i mindenki, hogy nem akarják ingyen elővarázsolni azt, amit kis odafigyeléssel te is biztonságban tudhatnál ingyen?

Miért gondolja bárki is, hogy a szervizek majd ingyen adatmentenek mindenkinek? Ha téged nem érdekel hogy mi lesz az adataiddal ha valami váratlan bekövetkezik, akkor mást miért érdekeljen?

Ha 5 ezret sem ér meg hogy felmérd az esélyét a mentésnek, akkor téged konkrétan szintén nem érdekel, csak itt beszélteted a népet, miközben már a telefonodon lévő adatokról hivatalosan is lemondtál az alaplapcserével.

2022. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!