Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen formátumú szöveges...

Norbesz kérdése:

Milyen formátumú szöveges dokumentumot és hogyan tudok olvasni Alcatel ot506 tipusú telefonnal, memóriakártyáról?

Figyelt kérdés
Eddig semmit nem tudtam.....felrakom a txt-t és nem nyitja meg csak tovább tudom küldeni...valaki segítsen ha tud!Köszönöm!:)

2013. ápr. 27. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
minden dokumentumot meg tud nyitni, csak kell hozzá való szoftver.Gyárilag fel van telepítve az Office suite minden alcatel 995re. Megnyitod az Office suite>Helyi fájlok és kiválasztod azt a mappát amiben található a .txt
2013. ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez eddig szép és jó,de nekem OT506 tipusú Alcatelem van és én nem találtam rajta ilyet.
2013. ápr. 27. 05:28
 3/5 anonim ***** válasza:

nem is lesz rajta.

esetleg más formátumot kéne próbálgatnod, pl. doc, pdf...

hátha

2013. ápr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd át a kiterjesztését .txt -ről .html -re.

A böngésző megnyitja.

2013. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csinál ez semmit,de azért köszönöm.
2013. ápr. 28. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!