Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet egész nap a telefon...

Hogy lehet egész nap a telefont nyomkodni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 16:20
 1/8 Laylah ***** válasza:
73%

Akkora baromság ez a "telefonnyomkodás", mint kifejezés. A számítógép előtt is ugyanazt csinálod, csak nagyobb képernyőn. A válasz pedig: az internet rendkívül sokat nyújt, legyen az szórakozás, kommunikáció, munkaügyek intézése, utazásszervezés, bármilyen szervezés, vásárlás, stb., szinte mindent neten intézünk már, mert gyorsabb és egyszerűbb.

A kérdés tehát az, hogy hogy lehet egész nap a neten lógni. A válasz pedig egyszerű: mindig találsz újat, valamit, ami érdekel.

2022. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jogos
2022. nov. 2. 16:27
 3/8 Szirty ***** válasza:
100%

"A számítógép előtt is ugyanazt csinálod"


Csak az lehet hogy nincs nálad a buszon/vonaton/munkahelyen/az okmány irodában/az orvosnál a váróban/a megállóban/anyukánál ebédnél/baráti összejövetelen/az utcán sétálva/a zebránál állva, stb.

A telefon meg ott van. :)


A kérdés szerintem (ha nem troll) akkor nyilván nem arra irányult hogy miért nyomkodják ha vásárolnak vagy telefonálnak vagy üzenetet írnak/olvasnak, hanem arra hogy miért viszik túlzásba.

Mert igen, túlzásba lehet vinni, méghozzá durván!

2022. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
... és éjjel kikapcsolódás gyanánt.
2022. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laylah ***** válasza:
3.: Az utolsó mondatom az első válaszban a kérdésedre szintén válasz. :)
2022. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
Aki egész napa telefonját nyomkodja még melóhelyen is, vagy buszon az bizony túlzásba viszi, tehát komolyan mobilfüggő. Számomra irritáló nagyon az ilyen, főleg ha még egy családi összejövetelen, vagy buliban is állandóan a telefonját nyomkodja valaki. Szánalom kategória.
febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1#


Nem. A számítógépen lehet tényleg hasznos dolgokat csinálni és nem vagy belekényszerítve android és ios szintű hulladék gyerekszintű oprendszerekbe. Régebbi gépekben még intel me vagy amd psp nevű rejtettebb kémprogram sem biztos hogy van

febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
7/ Én százszor többre tartom a számítógépet. Lehet rajta játszani, vagy nagy képernyőn filmet nézni, zenét szerkeszteni, netezni továbbá mivel nem cipelem melóhelyre így nem függők annyira tőle, mint sokan az okostelóktól, amit sokan állandóan nyomkodnak. Én két kezemen megtudom számolni mikor használtam a telefonomat netezésre, maximum akkor mikor gyorsan megnéztem az időjárást rajta, első sorban nekem a telefon telefonálásra van, esetleg ritkán fénykép, táj készítésre mikor bringázni, vagy motorozni megyek jó időben.
febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!