Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Store Iphoneon fizetős?

Apple Store Iphoneon fizetős?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi iphone 6Sem. Múltkor letöltöttem rá a youtubeot, ujjlenyomatolvasóval engedélyeztem, erre annyit írt fizetés feldolgozása.

Most megpróbáltam valami böngészőt, pl chromeot és firefoxot letölteni, ugyanezt csinálta de, IOS újabb verzió szükséges hozzá.


Most tulajdonképpen levont valamennyi pénzt tőlem az appstore?

Nem volt még ipheonom, ez az első. Csak munkástelefonnak kellett. Bankkártyát nem csatoltam elvileg sehova.


2022. nov. 3. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Csak annál fizetsz, aminek eleve a letöltés gomb helyén az ára van, illetve amelyik alkalmazáson belüli vásárlást kínál, ott a letöltés után, mikor megnyitod az appot, akkor lehet eldönteni, hogy akarsz-e rá előfizetni, de magától nem von le pénzt, amíg nem engedélyezed direkt.
2022. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gondolom csak akkor vonna le pénzt ha bankkártyát csatoltam volna hozzá.

Telefon előfizetésnél nem lesz több a számlám.

2022. nov. 3. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2022. nov. 3. 08:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyenes appok ingyenesek a fizetősek meg annyi, amiért ki van írva
2022. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak amikor a touch id-vel engedélyeztem a letöltést, sikeres fizetést írt ki, nem értettem miért így írja. Na meg a tranzakcióhoz engedélyezze a touch id-t. Kicsit furán van. Ez összezavart.
2022. nov. 3. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi furcsaság. Az ingyenes app letöltése is ugyanúgy vásárlásnak számít. Csak éppen nulla forint az app ára.
2022. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okés, így már világos, köszi.
2022. nov. 3. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ma már olyan is van, hogyha egy adott fizetős appot/applikációt/alkalmazást (három szinonim szó a telefonra letöltött, telefonon "futó" kis miniszoftverre) töltesz le, akkor annak árát hozzáterheljék a telefonszolgáltatód felé fizetendő telefonszámládhoz.
2022. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen 9-es van ilyen. Az iPhoneon be lehet állítani fizetési módként ezt is.
2022. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!