Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Store Iphoneon fizetős?

Apple Store Iphoneon fizetős?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi iphone 6Sem. Múltkor letöltöttem rá a youtubeot, ujjlenyomatolvasóval engedélyeztem, erre annyit írt fizetés feldolgozása.

Most megpróbáltam valami böngészőt, pl chromeot és firefoxot letölteni, ugyanezt csinálta de, IOS újabb verzió szükséges hozzá.


Most tulajdonképpen levont valamennyi pénzt tőlem az appstore?

Nem volt még ipheonom, ez az első. Csak munkástelefonnak kellett. Bankkártyát nem csatoltam elvileg sehova.


2022. nov. 3. 08:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
10: szerintem Androidon is. Én már véltem a telefonomon ilyen lehetőséget is látni (azért fogalmazok így, mert csak futólag pislantottam rá, érdemben nem foglalkoztam ezzel a fizetési opcióval) , csak még nem próbáltam.
2022. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!