Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek flagship készüléke van...

Akinek flagship készüléke van azt mire használja, mire kell neki az a többletteljesítmény amit egy középkategóriás nem tud?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 18:16
 1/9 anonim válasza:
100%
A munkámhoz sok szoftvert futtatok rajta párhuzamosan, és nagyon gyors válaszidőre van szükségem mindegyik esetében. Nem jó, ha lassan reagál vagy lefagy, és ehhez kell a sok RAM. Ezen kívül kereskedelmi célú fotókat is csinálok, ahhoz meg kell a nagyon jó kamera.
2022. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sokat számít, hogy önmagában rohadt gyors a telefon. Míg egy középkategóriás érezhetően lassabb is, többet gondolkodik. Amikor sokat kell használnod, akkor azért nap végére felőrli az idegeidet.


Munkatársam folyton panaszkodik, hogy egy e-mailt nem tud rendesen megírni, fotókat mire csatolja fél nap, neten keres valamit az is lassú.


Én mindig akkor veszem észre hogy mennyire lassú volt már az általam használt telefon, amikor az újabb után kézbe veszem.

2022. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt "flagship killer" Oneplus 3T-m. Akkoriban rohadt gyors volt, és fotózásban is hozta a szintet. Ha azzal fotóztam, akkor Huawei meg iPhone felhasználók is mondták, hogy milyen jó képet csinál és hogy jobb képet lő mint az övék.


Utána egy középkategóriásnak mondható 8T-m lett, és hát a kamera meg a képfeldolgozás amit művel az botrányosan szar. Nem azt mondom, lehet jó fotókat lőni alsó kategóriákban is, de azért messze nem ugyanaz.

2022. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Samsung note egyrészt a teljesítmény másrészt a toll miatt autocad fileokat nyitogatok rajta
2022. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Az emberek 90%-a csak villogás miatt vesz drága telefont, de nem használja ki. A maradék 10% meg tudja, hogy miért kell neki (pl. munka miatt)
2022. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zoom kamera, vagy a vezeték nélküli töltés miatt (is). Ha navigációt használok, azonnal van GPS jel, és a flagshipek vannak a gyártók részéről is a legjobban támogatva (legtovábbi és laghamarabb szoftver update-ek)
2022. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira vicces ez a "csak a villogás miatt veszi" amikor manapság már a kutya nem mondja meg, hogy iPhone vagy valami kínai van éppen a kezedben, pont ugyanúgy néz ki az összes.
2022. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit én látok:


Haverom olcsó Xiaomi fan, 60-80 ezekért veszi aztán cserélgeti 1-2 évente. Én 200 körül vettem telefont, és 3-4 éveket kihúzok vele. Anyagilag ugyanott vagyunk.

2022. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Ez nem változtat azon a tényen, hogy a többségnek igazából nincs szüksége csúcstelefonra, de az ár/érték arányt nem ismerik és "ami drága, az a jó" alapon vásárolnak.
2022. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!