Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungnál mi a legjobb telefon?

Samsungnál mi a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Esetleg mi a legrosszab? És melyik a legnagyobb?

2022. nov. 5. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Legjobb: S22 Ultra

Legrosszabb: SGH-250

Telefonálni tablettel is lehet, úgyhogy gondolom valamelyik tablet lesz a legnagyobb.

2022. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Az s22 ultra egy rakás kula, ugyanis gond van a dinamikus képfrissítéssel, ha nem vagy vak nagyon zavaró hogy a videók beakadnak amikor lemegy a képfrissítés. 60hz-en jó de 500k-ért 60 hz? Nemár… Én s21/22 szériából nem vennék. S20 ultra a legjobb sztem jelenleg. Az még az egész covid mizéria előtt készült.
2022. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sim kártyás tabletet nem nézünk, tényleg csak telefont, a legnagyobb Samsung alapból az S20 Ultra (6.9”) . Ugyanakkor a Z Fold4 bár összecsukva csak 6.2”, kinyitva viszont 7.6” !


A legjobb az szubjektív, attól függ, kinek mik az igényei! Nekem például mindent összeségében az A52s, ami ráadásul üzemidőben veri is a nagyokat, de persze általánosítva egyértelműen vannak ezerszer jobbak is nála: hardver + kijelző = itt megint csak felmerül a Z Fold4, ugyanakkor kamerában viszont az S20- S21- és S22-es szériájú Ultra modellek verhetetlenek!


Legrosszabb - na ez viszont egyértelmű: Galaxy A03 Core .

2022. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!