Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefontípusok készíten...

Milyen telefontípusok készítenek mostanában igazán jó fényképet?

Figyelt kérdés
Eltelt 3 év az előző telefonvásárlásom óta, egyre több hülyeséget csinál a készülék, megérett a cserére. Netezek, telefonálok és fényképezek vele, nem pakolom tele alkalmazással és nem játszom, tehát nincs igényem arra, hogy minden fusson rajta egyszerre. Arra viszont igen, hogy jó képeket csináljon, és a jó képek alatt nem az AI-val színben és élességben felhúzottakat értem, amire a készülék rögtön rápakol egy insta szűrőt is, hogy "szebb" legyen. A mostani telefonom is gusztustalan zöldeket fotózott erdőben, mintha muszáj lenne mindennek harsogónak és túlszaturáltnak lennie. Tehát egy valóban jó kamerával és nem AI-val (vagy legalább kikapcsolható opcióval) rendelkező telefont keresek, a buktató: legfeljebb 100e körül. Van ilyen mostanában a piacon?

2022. nov. 5. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen telefonod van, de érdemes lehet megnézni rá a Gcam kamerát ami a Google kamerának a portja. Én ezt használom, van többféle fejlesztő, többféle beállítással.


Pont a természeti képek miatt vagyok úgy én is, hogy sokkal jobban szeretem a természetes, nem agyonhúzott képeket, nem ezeket a borzalmakat amit a mai telefonok összehoznak.

2022. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Asus Zenfone-om van most, de néha kikapcsol magától, meg már gyorsan merül, szó szerint a végét járja. Annak idején nagyon jó ár/érték arányban volt, de ahogy elnézem, mostanában nincs is 200 alatti telefon az Asusnál. Ennyit meg nem szánok rá, van fényképezőgépem, csak azt nem cipelem magammal mindenhova. Egy jó kompromisszumot keresek.
2022. nov. 6. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs 100k körül jó kamerás mobil
2022. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!