Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefontípusokat...

Milyen telefontípusokat ajánlotok, amin legalább android 6. 0 op. Rendszer legyen rajta, legalább 4 magos legyen és legalább 2GB RAM, valamint ujjlenyomat-olvasó?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Xperia X.

Meizu M3 Note.

Xiaomi.

2017. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
huawei p10,p9
2017. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már most alap a 3 Gb, 8 mag, és az android 7.0.

Ezt már egy 35 ezres telefon is tudja.

2017. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok, ez lemaradt.

[link]

2017. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3: Semmi baj nincs azzal, akit nem nyűgöz le a 3Gb és a 8 magos proci, egyébként sem csak ez határozza meg egy telefonnak a minőségét.

Egy biztos, hogy én soha többet nem veszek ilyen telefont, hogy pl. Oukitel, Doogee, Allview, Mizu, Meizu. Nem azért, mert hardverileg nem jók, hanem alapból vannak olyan apró hibáik, amik engem idegesítenek és ez eléggé ki tud akasztani.

2017. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!