Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki visszatért iosról Androidr...

Aki visszatért iosról Androidra az miért tette, mivel nem volt megelégedve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Iphone 4ről mentem át androidra.


Kellett a torrent, a lehetőség hogy appot telepítsek külső forrásból illetve ne legyen bonyolult a médiatartalmak telefonra másolása.

2022. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Iphone 12-t próbáltam ki, hogy esetleg váltsak-e. Egyszerre volt meg az és az S20 Ultra. Előtte mindig Androidos voltam, de érdekelt a dolog.


Alapvetően azért nem maradtam az IOS mellett, mert nekem túlságosan sznob. Tudom, ez így hülyén hangzik, de engem zavar, hogy konkrétan mindenbe a telefon "uralkodik" rajtam. Minden túl van bonyolítva, csak bizonyos appokat enged, párosítani is csak Apple termékkel lehet, ami engem zavar. Azt aláírom, hogy gyors és az akksi nagyon jól bírja, de mivel én amúgyse nyomkodom egész nap, így ez nem érdekel. A gyorsaság meg nem ütközik ki annyira, ha flagship androidod van.


Nem mondom, hogy nem fogok majd egy másik modellt kipróbálni újra, de egyelőre nem nyerte el a tetszésem.

2022. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez olyasmi, mint az automata váltós autó után manuálisat vezetni. Egyik se rossz, de ha nem ismered, nem szoktál hozzá, nincs benne gyakorlatod, akkor zavaró lehet.

A páromnak mindig droid volt, pár éve kitalálta hogy ios-re vált. Fél év után lecserélte droidra.

De van olyan kollégám, akinek mindig iPhone-ja volt, vett egy droidost, és azt mondta két hónap után, hogy nem akar tovább szenvedni vele.

Szóval azt mondanám, hogy nem egyénre szabott a dolog, hanem inkább az elvárások és megszokások kérdése.

2022. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első okostelefonom szifon volt (4S), jó volt, minőség, tényleg elégedett voltam vele. Az ára sem volt annyira gáz, mert pont akkor vettem, amikor kijött az újabb modell. (Na ezt nem tudtam akkoriban, teljesen hülyén mentem be az üzletbe, úgy mondtam ott, hogy nem értek hozzá, ajánljanak valami minőséget.)

4 évig tartott leamortizálni, akkor ugye kellett egy új. Már jobban értettem hozzá, szét is néztem vásárlás előtt a telefonpiacon, főleg az ára miatt esett a választásom valami noname androidra. Jelentős minőségkülönbséget tapasztaltam, de pont nem érdekelt, hogy milyen képeket készít a telefon, vagy hogy milyen a hangminősége a zenének... Viszont megtapasztaltam a szabadságot: hogy sokkal egyszerűbb a laptopommal összekötni, hogy nem csak az Apple Storeból vásárolhatok...

Értelemszerűen nem élt olyan sokáig a telefon, amíg a szifon, úgyhogy amikor megint új kellett, akkor inkább drágább androidost választottam. Így kötöttem ki a Samsungnál, azóta is komolyabb kategóriájú Samsungom van. A minőség nagyjából ott van, mint az iPhonoknak, élettartam, ár, minden hasonló, de nekem jobban bejön az Android.

(Nemrég viszont rájöttem, hogy ők is egy maffia: laptopom, telefonom Samsung, úgyhogy vettem egy Samsung Airbudsot is, gyönyörűen passzol hozzájuk, nincs is ezzel semmi gond. Sőt, vettem Galaxy Smarttaget a pénztárcámba és a kulcstartómra, mert hajlamos vagyok elhagyni a cuccaimat. Elégedett vagyok teljes mértékben.

De nemrég megpróbáltam összekötni az AirBudsot egy barátom laptopjával, de nem sikerült, mert csak Samunggal lehet. Mondjuk nem volt annyira fontos, de akkor is szíven ütött, hogy ezt így oldották meg.)

2022. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

"Aki visszatért iosról Androidra"

azokat azóta is kezelik a pszichiátrián...

2022. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az ára miatt főleg. Használt iphone 7/8 vagy Xiaomi Note 11 nem is kérdés hogy melyik... Kamerán kívül mindenben jobb a Note 11. Amúgy is jobban tetszik az android, mert szabadabb, több beállítási lehetőség van, modernebb, jobb funkciók is megtalálhatók, 5000 mah aksi, alig kell tölteni, 1,5 napot kibír folyamatos használat mellett. Ezt a Note szériát fogom venni máskor is szerintem mert eddig nagyon bejött. Szoftverrel kisebb gondok voltak, de mivel értek hozzá és google a barátom, 3 perc alatt helyreraktam mindet.
2022. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!