Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akarnak sokan iPhone-t...

Miért akarnak sokan iPhone-t akár úgy is, hogy virít róluk, hogy nem az ő kategóriájuk?

Figyelt kérdés
De ez vonatkozik sok drága Android csúcs készülékre is. Annyira jók, hogy az emberek szintjükön felül vállalnak? Azt me mondjátok, h részletre is meg lehet venni, mert akkor is virít a dolog, mert sokan olcsó cuccba olcsó autóval járnak de az iPhone ott figyel.
2022. nov. 6. 00:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Mert azt hiszik sokan, hogy a drága telefontól meg az apple logótól lesznek valakik
2022. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Máig nem értem, miért hiszik sokan azt, hogy ezek hú, de drága telefonok. Nyugaton kb 2 heti fizetés. Egyébként itthon is, ha jó állásod van. Én amolyan közepes munkahelyen vagyok, nagyjából 1 havi fizetésemből kijön egy S22 Ultra, ezért ki is hoztam előfizetsére a telekomtól. Ettől még nincs 15 milliós SUV alattam, meg nem járok Gucciban. De nem fogok miatta éhen halni. Szóval felesleges játszani a mártírt, aki ránézésre megállapítja mindenkiről, hogy neki lehet-e Iphone-ja vagy sem.
2022. nov. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
utolsót adom. nekem is 25 eves kocsim van, kozben meg iphoneom, azert mert ezt szeretem es pont. es szeretem a 25 eves automat is:) puszi
2022. nov. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

mert még mindig abban a hittben élnek, hogy az mennyire menő dolog, közben meg innovációt tekintve egy vicc telefon, aminek az árazása a legviccesebb.

de a kettesnek meg igaza van, ha egy iphone 14-et nézünk Amerikában pl. 7 nap alatt megkeresik rá az emberek a pénzt, Svájcban meg 5 nap alatt.

ha pedig itthon nézzük a valójában átlagos fizetést ami a lakosság legnagyobb részének van kb. 1 hónapban 160-200 Ft, tehát itthon 2,5-3 hónap alatt keresed meg rá az árát. És ez ugye az olcsóbb modell a drágábbról ne is beszéljünk. Köszönhető a rekord magas áfának és a romokban fekvő gazdaságunknak.

2022. nov. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
én külföldön ėlek de mėg sincs iphonom . olyan telefont ami 300 euronál drågåbb nem veszek mégha tetszik is .
2022. nov. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
Kemény életed lehet, ha éjjel ezen agyalsz.😬
2022. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Értelmes ember NEM a SZINTJÉHEZ viszonyítva vesz bármit is, eleve nem sorolja be magát meg másokat szintekbe - ez ugyanis rettentö primitív dolog! -, hanem megkeresi, mi az, ami neki megfelel technikailag, mi az, ami árban elfogadható és aszerint veszi meg, amit szeretne.

Nekem jobban megéri egyszer venni "drága" készüléket, ami mindig müködik és minden igényemet ki tudja elégíteni, mint venni olcsóbbat, ami "megfelel a kategóriámnak", és folyamatosan mérgelödni, hogy megint nem stimmel valami, egy év múlva dobhatom ki és vehetem a következö "olcsó" cuccot, ami azt is jelenti, hogy pár év múlva jóval drágábbra jön ki a sok olcsó, mintha egyszer vesz valaki drága, de jó készüléket!

2022. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Honnan tudod, hogy kinek mi a kategóriája? Honnan veszed a bátorságot, hogy beskatulyázod az embereke az alapján amit látsz róluk 1-2 másodpercig amig elmegy melletted az utcán?
2022. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek más a prioritás és arra többet költ, mint a számára kevésbé fontos dolgokra. Nem olyan bonyolult ez.
2022. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy neked, ki mennyiért milyen telót vesz?
2022. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!