Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim tud működni ha a két...

Dual sim tud működni ha a két sim kártya más szolgáltatónál van?

Figyelt kérdés
Szeretném összevonni a céges és a magán telefonom de az egyik sim kártya telekomos a másik vodafoneos. A telefonomat is a vodafone-nál vásároltam, képes lenne kezelni a dual simet?

2022. nov. 8. 08:44
 1/9 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Persze, mi értelme lenne dual sim-nek, ha nem lehetne benne más eltérő szolgáltató kártyája.


Annyi, hogy lesz egy fő sim kártya, így érdemes beállítani, hogy hívás indításnál melyik sim-et használja.

2022. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont ez a lényege.

Nekem úgy volt, hogy egy külföldi és egy magyar előfizetésem volt.

2022. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem egy Digi és egy Voda kártya van benne. Azt is lekezeli, ahol már a Diginek nincs lefedettsége a határ mentén, az a kártya átroamingol a szomszéd hálózatra, a Vodás meg marad a hazain. Ezzel főleg a Szerb és az Ukrán határnál vigyázz, mert nem várt borsos költségei lehetnek.
2022. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán működik. Nekem is úgy van, hogy van benne egy Magyar, és egy nem Magyar kártya.

Viszont mivel írtad, hogy a Vodafonnál vásároltad, így benne van a pakliban, hogy a készülék Vodafone függő, ennek utána kell járnod úgy, hogy megnézed, hogy mi történik, amikor behelyezed a nem vodás kártyát. Ha látja, és kiírja a szolgáltatót, és tudsz hívásokat kezdeményezni, fogadni, akkor nincs teendőd, viszont ha nem, akkor el kell menni a Vodához, vagy fel kell hívni, és igényelni kell a függetlenítéshez szükséges kódot.

2022. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
A dual simes telefonok jelentős része egyáltalán nem függő, vagy csak annyira, hogy az egyik kártyának kell a sajátnak lennie, ha van benne olyan, másodiknak elfogad bármilyet. Különben értelmét veszti a dual sim, mivel ritkán van gyakorlati haszna annak, ha ugyanattól a szolgáltatótól teszel bele két kártyát.
2022. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2022. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem csak hogy lehet, de a dual simnek pont ez a lényege, hogy 2 különböző szolgáltató kártyáját használhatod 1 telefonban, erre találták ki!


Az, hogy valaki inkább ugyanolyan szolgáltatóval céges és magán számot különböztet meg, csak másodlagos egyéni szempont, meg szerintem így hülyeség is, mert egyszerre egyidőben akkor sem lehet mindkét kártyán beszélni!

2022. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. Független.

Annak mi értelme lenne hogy az egyik függő ?

2022. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!