Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iGlass Privacy Pro...

Megéri az iGlass Privacy Pro üvegfólia?

Figyelt kérdés
Zavaró-e, vagy van esetleg valami hátránya? Nem tudok dönteni a sima pro és eközött.

2022. nov. 11. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

17ezer egy fólia? Gyáá!

Ezekkel a prájveszi fóliákkal az a gond, hogy sokat rontanak a láthatóságon. Szemből is!!

2022. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyvan ahogy az elso mondja
2022. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak 7500 jelenleg, van vmi kedvezmeny. A bemutato videon nem latszott rossznak a minoseg szembol
2022. nov. 11. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Privacy fólia? De minek? Kit érdekel, hogy mit csinálsz a telefonodon? Ha meg nézi, akkor is nézni fogja, ha a “kikapcsolt” képernyőt simogatod.


Ne legyél már ennyire paranoiás..

2022. nov. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Helló. Melyiket vetted végül?

Én is a privacy-n gondolkodom, de elbizonytalanodtam az itt hozzászólók + kis utánaolvasás után. :)

Tényleg ilyen vacak lenne?

Leginkább azt írják gondnak, hogy sötétíti a kijelzőt, ami miatt a használó fényerőt növel, ami pedig végső soron kevesebb akksi időhöz vezet.

2022. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Privacyt, egyaltalan nem vacak! Nagyon bevalt. Neha fenykepezes kozben zavaro, hogy figyelni kell hogy tartom a telefont (egyetemen, hogy a tanar se vegye eszre es lassam is mit csinalok😅) de amugy mas hatranyt nem tudok.

Reagalva kedves #4re, egyetemen mellettem ulok, baratnoim rendszeresen beleneztek a beszelgeteseimbe, ami nem kicsit zavaro. Mostmar baratnom is megjegyzi sokszor hogy nem lat semmit🤗

2022. nov. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!