Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom, milyen appok...

Honnan tudhatom, milyen appok vannak egy telefonon a gyári beállítás szerint?

Figyelt kérdés
Telefont kértem karácsonyra a szüleimtől és jelenleg egy motorola, egy samsung és egy huawei között nem tudok dönteni. Egy barátom öt éve vett egy motorolát és nem volt rajta se galéria, se zenealkalmazás gyárilag, úgy kellett letöltenie külön mindkettőt. Valahol esetleg meg lehet nézni, hogy melyik telefonon gyárilag milyen alkalmazások vannak? Nem szeretnék ugyanis így járni, mert neki lelassult a telefonja teljesen.

2022. nov. 12. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem nehéz letölteni Play áruhából,ha nem tudod megkérsz vkit.
2022. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Le tudom tölteni de nem akarom. Írtam a kérdésben is, hogy ismerősöm telefonja is lelassult tőle és nem akarok így járni.
2022. nov. 12. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd telefonja nem attól lassult be, hanem ennek számtalan más oka lehet, de biztos, hogy nem ez.

Ugyanis én nem használom a gyári alkalmazásokat, amik a telefonnal jöttek, hanem szinte az összeset lecseréltem másra. A Galériát Google Fotókra, a gyári fájlkezelőt Total Commanderre, a gyári videólejátszót VLC-re, a zenelejátszót Pulsarra, a gyári tárcsázót szintén valami másik telefon alkalmazásra, a Google Messagest a Messengerbe kapom, és a telefon hasít, mint állat. Szóval ez nem attól van.

2022. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egy Motorola Moto C Plus volt azt hiszem. Használja még de nem a leggyorsabb telefon a világon és elbizonytalanodtam.

Köszi a választ!

2022. nov. 12. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a főbb népszerű márkák közül választanak(Xiaomi, Samsung, Huawei,Apple) , azokban benne lesz minden app ami kell.
2022. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" és nem volt rajta se galéria, se zenealkalmazás gyárilag"

Ez lényegében kizárt.

De nem értem a görcsöt, a Play teli van jobbnál jobb megoldással minden feladatra, ráadásul az említett két témában a gyári appok jellemzően nem a legjobb szinvonalúak. Pl. az F-stop vagy a Musicolet, használhatóságukban verik a galériák és lejátszók nagy többségét.


" ismerősöm telefonja is lelassult tőle"

Valami más volt az oka, csak ezt képzeltétek.


Szóval érdemes lenne túllépni ezen a problémán.

2022. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem volt motorola one vision telefonom amin stock android volt .
2022. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Valahol esetleg meg lehet nézni, hogy melyik telefonon gyárilag milyen alkalmazások vannak?"


esetleg a boltban ahol kiteszik a pultra őket, hogy nyomogassa a nép...

2022. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Meg akartam nézni, de semmi nem történt :D Lehet be se kapcsolták őket aznap. De már mindegy a napokban megyek, és lassan eldöntöm milyet szeretnék.

Mi az a stock android?

2022. nov. 13. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:

csak google aplikáciuk vanak rajta play aruház és jó formán csak google termékek semmi fölösleges applikåcio nincs rajtuk.


[link]

2022. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!