Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Áruhitelre vagy inkább a...

Áruhitelre vagy inkább a Telekomtól részletre érdemes kihozni telefont?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Amelyikkel jobban kijössz. Nem tudjuk mit, hogyan, honnan, esetleg milyen új vagy meglévő díjcsomaggal szeretnél.
2022. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még egy kérdés. Felsőkategóriás Samsung vagy Iphone? Melyiket célszerű ha hosszú távra gondolkozom?

2022. nov. 12. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem Samsung.


A "kihozni" szót meg cseréld le a fejedben. Megvásárolod a cuccot, azaz pénzért megveszed.


Igazából a Telekomnál is áruhitelt kapsz, amikor részletre vásárolsz. Mindenképp a lehetőségeidet meghaladó költségbe vered magad egy telefonért, és mire kifizeted, már el is avul, és kell a következő. Nem érdemes hitelbe élni, mert nagyon drága.

2022. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Samsung, a szolgáltató pedig legyen az a cég, ahol kisebb a thm.
2022. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha a szolgáltatónál van meglévő előfizetésed, akkor tőlük tudsz venni telefont akár kedvezményesen, 22 havi hitelre. Viszont ha drága telefont veszel, akkor kér(het)nek előleget.
2022. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Áruhitelre szerintem jobb, azt legalább kb. 10 hónap alatt letudod, szolgáltatónál viszont kb. 2 év hűségidő van, és áruházban szerintem szélesebb a választék is, ráadásul az már tutira eleve független telefon! Csak ne a Media Marktból, mert az a Budapest Bankkal van szerződésben, ami piszkosul ráakaszkodik az ügyfélre, és minimum heti szinten zaklatnak telefonon, inkább az Euronicsból, ott 4 bank hitele közül választhatsz!


Telefonból attól függ, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban! Személy szerint én Samsungot választanék, az Android nyitott rendszer, amivel nem ütközöl korlátokba, és több funkciója van!

2022. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem meg iPhone.

Nem tudom hogy milyen korlátokba lehet ütközni, átlag user szempontjából teljesen mindegy.

Viszont a sűrűbb frissítés és gördülékenyebb szoftver annál inkább.

Több mint 10 évig használtam androidot és utána váltottam IOS-re, már jó ideje azt használom és nem bántam meg.


Kérdésre válaszolva:

Ha kedvező csomagod van inkább részletre, ha nem akkor áruhitel.

2022. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Az áruhitelre fizetsz 15% kamatot legalább és kezelési költségeket, míg a Telekom részletfizetés kamat és járulékmentes és kedvezmény is jár ha szolgáltatással veszed.
2022. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#8, furcsa módon akkor Te még sose láttál ingyen áruhitelt, 0% kamat meg kezelési költség, pedig elég gyakran vannak, mi is így vettük a 110 ezres hűtőt, 10 hónapra havi 11 ezerért!
2022. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
9 mindenki úgy csapja be magát ahogy akarja. Már 2 hónapja 18% az alapkamat,meg durva különadókat fizetnek a pénzügyi cégek, de háztartási dolgokra adnak ingyen hitelt 😄
2022. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!