Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes manapság venni?

Figyelt kérdés
Jó legyen a kamerája meg netezésre használnám. A jelenlegitől jobbat szeretnék (Xiaomi Redmi Note 9) a Samsung S22-őt nézegetem. Mi a vélemény róla?
2022. nov. 9. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Galaxy S22 egy nagyon jó választás, és minimum 5 évig el leszel vele. Viszont az S22 sokkal drágább, mint a Redmi telefonok voltak valaha is. De ha megveheted, akkor vedd meg nyugodtan, pöpec kis telefon az!
2022. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hitelre hozom
2022. nov. 9. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nos, én is egy Samsungot használok (A 52S 5G), és imádom. Szóval szerintem neked is tetszeni fog.
2022. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón szeretnél jót, akkor A52s. Ha több pénzed van, akkor S21 FE vagy S21-S22. Szóba jöhetnek még a Google Pixel telefonok. A legjobb kamerákat tartalmazzák a legalacsonyabb áron. A fő szériás Apple telefonok is nagyon jók fotózásban. (Most felment nagyon az áruk a gyenge forint miatt) A Huaweit is meg kell említeni ha jó kamerákról beszélünk. Sajnos nincs rajtuk google szolgáltatás.
2022. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Redmi 11 használok, kategóriában olcsó, de felső kőrbe tartó tulajdonságai vannak.
2022. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de szerintem nem is épp a legjobb választás!

Ha fontos a lehető legjobb kamera, akkor már inkább S22 Ultra, de ha nem annyira, akkor inkább Snapdragon-processzoros Samsungot ajánlanék, A52s 5G vagy S20 FE 5G

2022. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Redmi 11 szériákba is Snapdragon proci van, 50mp Samsung kamerával, minden féle extrákkal, amoled kijelző, újlenyomat olvasó, nfc. Csak míg Redmi 11 70k kórűl van, addig az S széria 200k fölöt.
2022. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7, lehet, de az S Ulta -típusokban eleve az egyik legjobb szenzor van (Samsung Isocell HMX), azon kívül a Samsungok szoftveresen is jobban kezelik a kamerát, mint a Xiaomi-k!

Jó, mondjuk az S-szériából a sima és az Ultra is egész Európában csak Exynos processzorral kapható, viszont az S20 FE 5G “csak” 160-170 körül van, illetve kicsivel olcsóbban az A52s 5G is jobban kezeli a kamerát, ráadásul mindegyikben erősebb Snapdragon van!

2022. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, én teljesen megvagyunk elégedve a teljesítménnyel, a kamera is pillanatok alatt megnyílik, tökéletes képminőséget és videókat csinál a Redmi.

Átlag használónak tökéletesen megfelel 70k ért. Pláne ha nem azért vesz mobilt, hogy elmondhassa másoknak, hogy az 250k S széria teló. Tesómnak S szériás Samsung szokott lenni, de már alig pár hónapos szervizelni kellett nem egy alkalommal. Nekem volt Honor kínai mobilom, 5 évesen sem volt probléma vele, egyszer sem fagyott le vagy lassult. Pedig egész nap használta. Csak az aksija merűlt már gyorsabban, amúgy sem erős aksi .

2022. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen a Redminek az aksija az jó
2022. nov. 11. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!