Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebbi android frissítést...

TappancsMancs kérdése:

Régebbi android frissítést honnan érdemes letölteni ami megbízható?

Figyelt kérdés
A telefon Huawei P8 Lite és erre már nem engedi a legújabbat csak max az android 6-ost. Egy app miatt akarocs androidot frissíteni, mert az apphoz kell a minimum android 6-os. Viszont az android.com-on már nem elérhető a régi 6-os, szóval valahonnan le kellene töltenem, de honnan merjem ami megbízható hely?

2022. nov. 16. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nonszensz amit írsz . Nincs ilyen korlátozás, az alkalmazásnak nincs köze, hogy milyen rendszerre van telepítve androidon belül.
2022. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 De, van olyan hogy minimum követelményt megadnak az alkalmazásnak, közte régiókorlátozáson kívül lehet minimum oprendszerverzió is. A rendszerfrissítés pedig a gyártó dolga, nem az Android.com-nak. Ha a gyári menüben, vagy gyártó honlapján nem ír frissítési lehetőséget, akkor nincs, és maximum custom ROM-ot tudsz feltenni ami újabb.


De GSMArena szerint kell legyen 6-os frissítés: Android 5.0.2 (Lollipop), upgradable to 6.0 (Marshmallow), EMUI 3.1


Persze meglehet hogy mivel ennek lassan 8 éve, a Huwaei huszárosan lelőtte a frissítést.

2022. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Asszem a telefon névjegye alatt ott szokott lenni a frissítés lehetőség a beállítások menüben. Ha nem talál frissítést akkor vagy a legfrissebb van a telón vagy leállították ennek a modellnek az ota frissítését, ami nem csoda, mert régi a telefon.

Amíg androidos telefont használtam addig XDA-n szereztem be a romokat, ha épp romolgatós kedvem volt. Voltak fent gyári romok is, meg custom romok.

2022. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fel is hívtam őket és valóban nincs rá frissebb ami rámenne. Elvileg majd jeleznek és ráteszik, csak nem kérdeztem meg a menetét. :) Talán be kell majd menni ... valamikor ... ki tudja mikorra jeleznek.


Inkább firssíteném csak egy megbízható oldal kellene.

2022. nov. 16. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs összefüggés az alkalmazás frissítés és a mobil rendszere között. Akkor lenne gond ha az alkalmazás 32, a mobil rendszer 64bites lenne.
2022. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van pedig. Mondom fel is hívtam a Huaweit és monták is. Amúgy a gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy amikor mobilról nyitom meg a google playt már nem is mutatja a választékban az kinézett appokat. Míg asztali gépen mutatja. Szóval le sem tudom tölteni az appot a mobilra még próbaként sem, hátha futna valahogy. Az adnroid pedig a hivatalos oldalán már nem tartja fent a régebbi androidokat, tehát hivatalos oldalukról azt sem tudom letölteni és frissíteni.


Így androidot sem tudok frissíteni az appokhoz és az appokat sem tudom letölteni.

2022. nov. 16. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad a Google fiókkal lehet vmi gubanc, próbáld egy új fiókkal .
2022. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!