Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy mobilon cserélve lett...

Ha egy mobilon cserélve lett a kijelző nemrégiben, az előny vagy hátrány szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 2 éves használt telefon amit megvásárolnék.Tökéletesen működik, viszont 1 hónapja a teljes kijelző cserélve lett, mert leejtették (nem csak az üveg hanem a teljes panel)

Ez most akkor előny , mert teljesen új kijelzője van, nem pedig 2 éves, vagy hátrány mert már szét lett szerelve a telefon, vagy pedig tök mindegy ha működik?

A telefon Samsung Galaxy A41, és gyári panel lett beletéve.



2022. nov. 16. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hhivatalos szervízben oké.

Sarki gsm bűnbarlangban pistike konyhakéssel cserélte ki valamire, nem oké.

2022. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, csak az zavarna, hogy a kijelző 2 éves, de az nem, hogy az egész telefon is ugyanannyi?! 😀

Amúgy még ha gyárinak is mondják, mi rá a biztosíték, hogy tényleg az, és nem utángyártott? Az utángyártottal meg az a baj, hogy nem feltétlenül egyezhet teljesen a gyárival, például érzékenységben és reakcióban lehet eltérés!

Mellesleg én még újonann se vennék MediaTek-processzoros telefont, nemhogy használtan, de Te tudod!

2022. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Minek vennél használt telefont? A legrosszabb ötlet bármilyen műszaki cikkből használtat venni. Újat vegyél. Nem tudom mennyibe kerülhet, mondjuk 40 ezerbe... Fogadd el, hogy csak ennyit tudsz telóra költeni, és vegyél egy egyszerűbb új készüléket, olyat, ami frissen jött ki a gyárból, tehát nem olyan, amit már két éve piacra dobtak, csak épp még van belőle készleten a boltokban.
2022. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

#3

miért vennél újat? ez nem cipő, hogy elkopik és többet nem lehet használni...

2022. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 laciku 02 ***** válasza:
14%
Kedves 4-es. A cipőket tökéletesen lehet javítani. jobban mint telókat. De csak a saját cipöt. A teló az más tészta.
2022. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
mert telefont miért nem lehet javítani? :) erre az okfejtésre kíváncsi vagyok
2022. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Mindkettőt lehet javítani, de telefont jobban, viszont utána már egyik se lesz olyan, mint eredetileg volt! Én egyikből se vennék soha használtat!
2022. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, illetve #2 voltam!
2022. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megvan a papír a cseréről, hogy pontosan ki, mit, mikor, mire cserélt?
2022. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!