Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 64GB 145.000...

Iphone SE 2020 64GB 145.000 Ft-ért vagy Iphone 11 205.000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Megéri még valamelyiket venni ezen az áron? mindegyik vadiúj készülék. Ha igen melyiket inkább?
2022. nov. 17. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonlitsd ossze a ket keszuleket es dontsd ezalapjan.

Nekem iphone 11 van 2 eve, en nagyon meg vagyok vele elegedve, igaz, hogy nem a legujabb tipus, de mindent tud szerintem, ami nekem kell. Es persze mondanom se kell, 2 ev utan is pontosan ugy mukodik, mintha uj lenne.


A masik tipust nem ismerem, de amelyik jobb muszaki adatok alapjan, azt valasztanam. Mar ha egyaltalan van kulonbseg, mert lehet, hogy nincs, passz.

2022. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem SE van, meg vagyok vele elégedve, de az akkumulátor gyenge. Én az i11-et vinném.
2022. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az SE 2020 nagyon jó kis telefon, de ahogy előttem írták gyenge az aksija sajnos... tudásra szerintem ott van, nagyon szeretem én is, szép képeket is csinál, de én inkább akkor a 11-et választanám a helyedben :)
2022. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iphone 11. Egy sokkal jobb telefon. Szebb és nagyobb kijelző. Sokkal jobb kamera. Sokkal jobb hangszórók. Sokkal jobb üzemidő. Az üzemideje tényleg nagyon rossz. Ez azért van, mert abba a pici telefonba bele rakták az akkori legerősebb processzort egy nagyon pici aksi mellé. Szóval nem csak hogy jobb a 11, de az SE-t egyáltalán nem is tudom ajànlani. Kivéve akkor, ha nem sokat és nem sokra használnád és mindenképp IOS rendszer kell.
2022. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenképpen Iphone akkor 11, különben én Samsungot választanék az fix. De kinek a pap kinek a paplan.
2022. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5.Én meg iPhone használóként ha fizetnének sem, nem vagyunk egyformák.

Kérdező:

Inkább 11, az iPhone SE2020 sajna az akksiméret miatt szinte alkalmatlan hosszas használatra, mindenhova kell vinni powerbankot.

11 klasszisokkal jobb telefon.

2022. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én iPhone felhasználóként egyiket sem venném meg ilyen áron. Ha muszáj választani, akkor a 11-est vinném.


Egyébiránt ennyi pénzért 2022-ben OLED kijelző nélkül egyszerűen nem vennék telefont. Kiveri az ember szemét a különbség.

Most csak próbaképp rákerestem, szürkeimportosan S21 is van az általad megadott iPhone 11 áron, de még Google Pixel 6, és ASUS ZenFone 8 is. S21 FE és Pixel 6a pedig lényegesen olcsóbban is.

Tudom, tudom, hogy ez nem iOS, de átlag felhasználóként, amennyiben nem vagy belegyógyulva az Apple cuccaiba (márpedig ilyen árkategóriában turkálva gondolom nem vagy), ezekkel sem fog semmi hátrány érni. A Samsung és nyilván a Google is kifejezetten figyel a telefonjai szoftveres oldalára, ezeknél is 3-4-5 év szoftveres támogatás van alsó hangon, minőségi összeszereléssel és időtálló hardverrel.

2022. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!