Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyikre váltsam le az iPhone...

Melyikre váltsam le az iPhone SE 2020 telefonom az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max


Tudom, a 13 mini eléggé eltér a 13 pro/max-tól, ezért elég furának tűnhet a kérdés, de tényleg nem tudok ezek között dönteni.

Eddig hónapok óta a 13 minit akartam, mert a kijelzője kicsivel nagyobb mint a mostani telefonomnak, viszont sokkal többet is tud. Aztán a hétvégén kipróbáltam az ismerősöm iPhone 13 Pro Max telefonját, és a 120hz-es kijelzőtől el voltam ájulva, ezért elkezdtem ezek felé is húzni.

A méret nekem kb mindegy, mert kicsi és nagy telefonnal is elvagyok, illetve az áruk is, de néha azért elgondolkodom hogy tényleg szeretnék-e majdnem 600 ezerért telefont venni, bár hosszútávon szeretném használni.

Ti mit javasoltok?


2022. nov. 6. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind a 13 Pro és a Pro Max is jobb a mininél. A Pro-nak jobb a kamerája és az akkuja is a mininél, a Pro Max-nak pedig még nagyobb akkuja van, mint a 13 Pro-nak. Meg persze a kijelző is nagyobb.


Mondjuk a Pro Max 240 g-ja az átlaghoz képest nehéz. De ha téged nem zavar, akkor vedd azt.

2022. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit javasoljunk? Vedd azt, amelyiket akarod. Nem ismerjük az anyagi helyzetedet, nem tudjuk kontextusba tenni a telefonok árát.
2022. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mini szerintem nem az igazi de ha neked kényelmes oké, 13 pro és 13 pro max közt nem sok a különbség de sokkal drágább

Ez szerint mérlegelj

2022. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül egy 512 GB-os iPhone 13 Pro Max-ot rendeltem, kékben
2022. nov. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!