Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem? Xiaomi vs....

Lecseréljem? Xiaomi vs. Samsung szavazás.

Figyelt kérdés

4,5 éve kitűnően működő Xiaomi Redmi 4X-em van. Nagyon sajnálnám lecserélni, amíg nincsenek vele problémák, viszont nagyon elcsábított a Samsung Galaxy A52s 5G, amihez ráadásul most Black Week keretében bámulatosan olcsón hozzájuthatnék. (~114 ezer Ft)

Szerintem nagyon jó deal, mert ez tudtommal tényleg elég jó Samu készülék, de még így is sajnálnám, hogy ennyi pénzért új telefont vegyek, mikor még a régi is megfelelően működik. Ez azért elég luxus, nem? :(



2022. nov. 17. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Ne válj meg az idős, de hűséges Xiaomid-tól, inkább használd amíg működik.
Mindenképp vedd meg ezt a Samsungot, ilyen ajánlat nem sűrűn jön szembe.
28 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
56%
No most elmondom melyik éri meg jobban.A xiaomi jó önmagában,de hosszú használatra nem való,mert tönkremegy.Ha nem megy tönkre,akkor bűn rossz lesz (tapasztalat).Ár érték arányban kecsegtető,de azt is számításba kell venni, hogy max 2 évig működik pöpec módon.A Samsung drága viszont stabilabb sokkal.Sokkal több ideig működik,sőt nem lesz 2 év után használhatatlanul fos.De viszont mint az előbb is leírtam, drága.És számold ki kb.Az újabb Samsungok 200k+.3-4 akár 5 évig kiválóan megy(típustól függ,de a legtöbb bírja). A xiaomi újabb telefonjai 150k+.2-3 évig bírja jól.Utánna is működik csak használhatatlanná válik.Ezáltal forma forma a kettő,de inkább a samsung éri meg.
2022. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
48%
Meg most nézem,hogy olcsón jutsz a telóhoz.Instant Samsung win.
2022. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a válaszod, de szerintem nem olvastad el jól a kérdésemet.

Xiaomim már 4,5 éve kiválóan működik.

2022. nov. 17. 22:32
 4/18 anonim válasza:
65%

Én sokmindent használtam de a samsung az ami nálam a top.


Xiaomi 11t pro m volt egy kis ideig a galaxy s10 után de eladtam 2 hónap múlva mert igaz nem volt rossz de a rendszer terén sokkal sokkal használhatóbb egy samsung.


Most jelenleg egy 1tb OS Z fold 4 volt amihez "bámulatosan" olcsón jutottam hozzá röpke 1m Ft ért de nekem megérte mert ezen élek és dolgozok.


Jelenleg ha telefon akkor vagy samsungom lenne vagy Apple abból is csak a Pro.


Samsung jelenleg egyre jobb benne hogy hosszú távú telefon legyen mint az Apple vagyis 4-5 évig is simán tudod használni és támogatást is adnak szoftveresen. Apple t sokan utalják de ha valakinek a hosszú táv a fontos abban jelenleg verhetetlek olyan szinten hogy fényévekre vannak a többiek de a samsung jelenleg egyre jobban közelít.


Szerintem samsungal jobban jársz de mindenki egyénileg dönti el.. van olyan állat aki egy Huaweire is azt tudja mondani hogy mennyire jó telefon a ban után szoftveresen szóval mindenki más... :)

2022. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
39%
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz." - Tyler Durden
2022. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
71%
Sztem akkor vedd meg a samsungot es a xiaomit add el.:)
2022. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Köszi, de nem hiszem, hogy bárki is megvenne egy ilyen idős telefont, főleg hogy a képernyője is elég repedt már a sorozatos leejtések miatt...
2022. nov. 17. 23:24
 8/18 anonim válasza:
69%
Bámulatosan olcsótól azért messze van, tekintettel arra, hogy május-június körül 105990 forintért is lehetett kapni. :D (én nem venném meg, de ez csak saját vélemény)
2022. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8 Köszi!

Az ára miatt nem vennéd meg, vagy nem találod elég jónak ezt a típust?

2022. nov. 18. 00:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Hol ennyi a Samsung?
2022. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!