Ádi2002 kérdése:

Lopott a telefonom?

Figyelt kérdés

Szeptemberben vettem egy telefont használtan, magánszemélytől.

Már akkor is gyanús volt, hogy nem tudtam energiatakarékos módba rakni, azt írta, hogy demó módban nem lehet.


Ma megpróbáltam, "vészhelyzet,, üzemmódba rakni

Ès ezt írta:

Bemutatásra szolgáló telefonon

a Vészhelyzet üzemmód nem

használható.


Mit lehet tenni?

Nem írtunk adásvètelit, se semmit. Az egyetlen bizonyítási pontom, hogy mèg mindig fent van egy apróhirdetèses oldalon.


2022. nov. 18. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ahova bemennék:

-rendőrség

-telefonszolgáltató

Sürgősen csinálj egy printszkrínt a hírdetésről, amíg még fennvan!

Ha kiderül, hogy lopott, akkor el kell kapni a faszi grabancát, és ha kell, hatósági erővel vissza kell csinálni a bizniszt, a faszi meg mehet pár évre a hűvösre, ahol elgondolkodhat a dolgokon, néhány 150 cm-es 120 kg-os tonnabella smasszer és izuomkolosszus börtönőr meg gyilkosok, rablók és egyéb minősített elmebetegek meg mindenféle legaljasabb gazemberek társaságában, ahol minden testrészét megfelelő jóságokban részesítik.


Aztán meggondolja legközelebb kettőszázmilliárd-ötszáztizennyolcezerhatszázkilencvenháromszor, hogy mit csinál azzal, ami nem az övé.

2022. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzoli ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy lopott, egyébként mivel rájelentkeztél vele a hálózatra, szeptember óta megtalált volna a rendőrség az imei szám alapján.

Egyszerűen csak demó módba van kapcsolva.

Ki kell kapcsolni a demó módot, úgy hogy fejlesztői módba teszed és ott kikapcsolod.

https://www.youtube.com/watch?v=bR-HgmaGzXM

2022. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember óta nem kereste senki, akkor nem lopott. Egyébként csomó módon véd ilyenkor a törvény. A jóhiszeműség elve, hogy te nem tudtál róla, hogy lopott, nem büntetnek meg, csak elveszik a telót. Az elbirtoklás pedig akkor áll fent, ha 10 évig nálad van, utána jogilag is a tiéd akkor is, ha valaki előtte lopta.
2022. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Umm, megpróbáltam, ès mikor rámegyek, ezt írja: Demo mode isn't supported on this

device


Viszont továbbra is megvan amit fent leírtam

2022. nov. 18. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:

1#

Ami azt illeti, egy hölgytől vásároltam :)

2022. nov. 18. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

3: A 10 évet szerintem manapság egy telefonra, hovatovább bármilyen műszaki cikkre am blokk általánosságban kijelenthető, hogy nem érdemes számításba venni.

Manapság olyan brutális, átütő mértékű, drasztikus, robbanásszerű, exponenciális (és még ezer meg ezer meg ezer jelzőt tudnék ide felsorakoztatni, csak felesleges, semmi értelme) fejlődés megy végbe a világban (és mivel a világ globalizálódott, így max. pár hónap "csúszással" Magyarországon is, hogy a ma csúcstelefonnak számító telefon is max.4-5 év alatt totál elavul, 10 év múlvára meg mivel már nem kap semmilyen frissítést (addigra borítékolom, még biztonsági frissítést sem) gyakorlatilag papírnehezék lesz.


Szóval csak azt akarom mondani, hogy MŰSZAKI CIKK ESETÉBEN a 10 évvel nem érdemes "operálni", azaz gondolkodni, meg semmit sem csinálni.

2022. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5# a repülős Gizi is nő volt,

ettől még szuperül tudott beosonni a lakásokba !!!

2022. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!