Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes 5G-s telefont venni?

Érdemes 5G-s telefont venni?

Figyelt kérdés
Mivel nálunk még nagyon nincs kiépítve az 5G-s hálózat (Baranyában élek, itt egyáltalán nincs), nem tudom érdemes e ez miatt ilyen telefont venni.
2022. nov. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Idő állóbb de tekintve, hogy az emberek nagyátlaga 2-3 évente cserél telefont olyan mindegy szerintem.
2022. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyobb sebességre képes, de csak ezért nem érdemes.

4G-n is tud akár 100+ Mbps-t, gondolom így sem használod ki.

2022. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Sztem nem, mivel ah az 1 irta 2-3 evente veszel ujat igy az 5g meg be sem jön, de mar a negyedik 5g-s telefonodat fogod cserelni.
2022. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is itt lakom Baranyában. Nem olyan régen keveredett elém egy 5G-s lefedettségi térkép és meglepett, hogy mégy Pécsen sincs.

Ez nagyon jól mutatja, hogy mennyire keleteurópaiak vagyunk: [link]

Mindenhol körülőttünk sokkal több pötty van. Tragédia.

Ha csak az 5G miatt váltanál telefont és nem utazol sokat olyan helykre ahol van 5G lefedettség, akkor nem érdemes. Pláne úgy, hogy nem minden szolgáltató nem minden csomagjában érhető el az 5G. Telekomnál például csak a két legdrágább csomagban van. Dominósoknak pedig azt hiszen nem is érhető el - bár ezt régebben olvastam csak.

Ha amúgy is váltanál telefont, akkor érdemesebb az 5G-st választani, főleg, hogy már szinte mindegyik komolyabb készülék tudja.

2022. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Fölösleges. Nincs lefedettség, drágább az 5g díjcsomag. Olyan 5 év múlva talán érdemes lesz
2022. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

#4 ez full invalid térkép :D


sokkal több helyen van 5g itthon

2022. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
5g-t csak otthon, wifiről használok.
2022. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

#7: Wifiről? Azt hogy?

Vagy te is összekevered az 5 Ghz-es wifit és az 5G mobilhálózatot?

2022. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, érdemes! Igaz hogy az 5G-t még sok helyen nem lehet kihasználni, de nem csupán a gyorsabb net az egyetlen plusz benne, hanem ezekbe sokkal jobb processzort is tesznek, és sokaknak inkább ez vonzó benne, nekem is! Például kategóriától függetlenül egy 5G-s telefon processzorában nem találsz 7 nm-nél vastagabb lapkákat!
2022. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
8# a gét se tudják nagy G
2022. nov. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!