Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen most a Vodafone?

Milyen most a Vodafone?

Figyelt kérdés

Àltalànosságban kérdézem, hàlózat, net sebessége, Vodafone app, stb.


Sok évig Vodafone előfizető voltam, de a 2021 nyári botránykor én elhordoztam a számom, elegem lett belőlük.

Azóta milyen?


2022. nov. 20. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tűrhető. Azokat a hibákat kijavították már.
2022. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mibol gondolod hogy barmit is javult volna? A UPC-s felvasarlas ota keptelenek rendbe rakni a szamlazasi rendszeruket, a lefedettseguk ugyanolyan, es most hogy felvasarolta oket a magyar allam, meg sz.rabb kesz.
2022. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon megvagyok vele elégedve.
2022. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Én kábeles előfizetést kötöttem velük, mert sajnos nincs más. Borzasztó, tv-t nem tudsz nézni netkapcsolat nélkül, kb 15 perc mire bekapcsolás után feláll a modem, médiaboxuk önálló életet él. Alig kapsz néhány tv csatornát a közepes csomagban. Ügyfélszolgálat lepattint.


A céges flottás telefonom is Vodás, állandó probléma a mobil parkolással. Van olyan, hogy este jön válasz a reggel 8-kor indított parkolásra. Bizonyos SMS-eket meg 1-2 nap múlva kapok meg...

2022. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A mobilnetjük gyors Budapesten is, viszont elég sok helyen, főleg az ország északkeleti részén sok olyan település van, ahol csak 3G hálózat van. Bár nem rossz az se, elég gyors HD videóhoz is, de folyamatban van a kivezetése, ha ez megtörténik ezeken a területeken csak 2G marad. A Vodafone app nagyon gagyi, elfogyott mobilnet mellett nem tudok bejelentkezni, hogy extra adatot vásároljak, mert elhal a bejelentkező oldal. Ha már bent vagyok akkor működik és tudok adatot venni, de random kidobál, ha pont kidobott akkor szívás van. Egyszerűbb a régimódi SMS megrendelés. Bár én csak egy kiegészítő feltöltős csomagot használok a DigiMobil mellé, az olyan olcsó, hogy elnézem nekik, hogy nincs országos lefedettség, foghíjas a hálózat. De a Voda előfizezés közel annyiba kerül mint a Telekom, ahhoz képest meg ilyen anomáliák vannak. A Telekomnál nem volt, a hálózatuk nagyon jó, egyedül az ára miatt mentem át a Digihez.
2022. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szép délutánt.

Feltöltőkártyás vagyok.

A térerő a jászsagban jobb mint a Telenoré.

A 3G vihar esetén is stabil.


Ami idegesítő;egyre gyakrabban zaklatnak a "fantasztikus" ajánlatokkal,telefonon.

Nem kívánok előfizetéses lenni.

2022. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
Elfogadható. Volna még mit javítani.
2022. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kb olyan mint 2021-ben vagy talán kicsit rosszabb
2022. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HoneyBunny válasza:
Annyira jo, hogy most is a masodik napja nincs internet, ugyanez volt mult honapban 4 napig, de azert a teljes havi szamlat kifizettetik es ha reklamalni mersz elkuldenek "jajj en ezt most nem tudom megmondani meddig tart majd, de estere mar lesz net" mondattal. Ezt 4 napon keresztul csinaltak es most megint ugyanez van. Es a legrosszabb, hogy ide jelenleg nem is biztosit masik ceg internetet. Szerintem azert csinaljak hogy vegyel mobilnetet a havi szamlad melle meg.
2022. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én újabban úgy látom, hogy megszűnt a Jó dolgok is, úgyhogy végre be tudok lépni az appba, de így meg minek? :D
2022. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!