Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged fel se a mobilom se...

Nem enged fel se a mobilom se a gépem facebookra azt írja ki a megerősítéshez adjam meg a mobilszámomat arra küldenek egy kódot és azt írjam be facere. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Ha használni akarod, csináld meg a megerősítő kódot, és kész.

2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

ilyet még nem hallottam.

Olyat viszont szoktak megerősítéshez kérni,hogy az adatlapodon lévő ismerőseid közül azonosítsd be hogy kik ők.

2010. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Beírtam a telószámom de nem küldött szart se!
2010. szept. 29. 19:45
 4/11 anonim válasza:
és ha kérnél új jelszót a belépéshez e-mail címre?olyat nem lehet? vagy regisztrálj ujra
2010. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jovanny ***** válasza:
Gratulálunk, Ön sikeresen regisztrált a Jamba.hu-ra. Mostantól minden nap 3 emelt díjas SMS-t kap kéretlenül, amennyiben leíratkozna, küldje a STOP szót emelt díjas SMSben a 1792-es számra 8-szor. :D Reméljük nem ez van. :D
2010. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
jaja
2010. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig semmit se küldtek,de nincs is pénzem
2010. okt. 3. 15:55
 8/11 A kérdező kommentje:
a mobilomon:)
2010. okt. 3. 15:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Am új jelszót sem engedcsinálni
2010. okt. 3. 15:56
 10/11 anonim válasza:

A következő kell tenni egészen pontosan.


Ahol megjelenik, hogy válaszd ki az országot és a mobilszolgáltatót, kattints arra, hogy nincs a szolgáltatód a listán. Majd arra, hogy ablak megnyitása telefonszám megadásához. Aztán, az új ablakban, ha kell, arra, hogy telefonszám hozzáadása.


Most jön a lényeg. Kicsit félreérthető ugyanis a telefonszám-megadó ablak. A telefonszám mezőbe a következő formátumban kell megadni a telefonszámot: +36203131516


Nekem így megadva a számot háromnegyed óra múlva megérkezett az SMS, benne egy hat karakterből álló betű- és számkóddal. Ezt beírva, sikerült aktiválnom a fiókomat.


És neked is fog szerintem.


Minden jót!

2010. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!