Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letiltják egy telefonról a...

Ha letiltják egy telefonról a mobilszámomat, hogy ne tudjam hivni, akkor ha én arra a telefonra sms-t küldök, az kijelzi nekem, hogy nm kézbesithető. Igaz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogyha valaki letiltja a mobilszámomat a telefonjában, akkor egyértelműen NEM szeretne tőlem sem hívást, sem üzenetet kapni...

Akkor minek erőszakoskodni??? :-/


NE hívd, ne írj neki SMS-t sem!


Tartsd tiszteletben a kérését!

2009. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SMS-t tudsz küldeni, de azt is egyes telefonokba le tudják tiltani. Viszont egyetértek az előttem szólóval, ha nem akarja, hogy hívd akkor nyilván nem akar tőled üzenetet kapni sem. Jobb ha nem próbálkozol, mert akár a hatósághoz is fordulhat az illető.
2009. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!