Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel fertőtlenítitek a...

Mivel fertőtlenítitek a telefonotokat ha szoktátok?

Figyelt kérdés

Kézfertőtlenítővel szoktam de nem a fújóssal hanem a gél állagúval. Egy kis cseppet rakok egy papírra áttörlöm az üvegfóliát és a tokot utána pedig vizes törlővel megtörlöm. Már régóta így csinálom mert enélkül koszosnak érzem a telefonom. Viszont olvastam pár helyen hogy káros lehet a telefonnnak de valahol azt írják hogy nem árt papíron.

Szokta valaki még így fertőtleníteni vagy valami más dologgal ajánlatosabb?



2022. nov. 22. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Soha fel sem merült bennem, hogy kellene.
2022. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Kenyszerbetegseg 100494. fejezet, koszonjuk.


Tok mindegy mennyire takaritod le, ugyis koszosnak fogod erezni. Az is. Mondjuk alapvetoen toled 'koszos', es semmi bajod nem lesz tole. Azert csak sikald, aztasd forro vizbe, mikrozd meg, tunkold fertotlenitobe, domestosba, alkoholba, hatha hamar tonkremegy es akkor talan abbahagyod.

2022. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Második, nem tudom mit okoskodsz..


Ez, hogy a telefon csak az embertől koszos, hát ez barokkos túlzás. Tömegközlekedsz, nyomkodod a telefonod.. már itt megdőlt az elméleted. Ku*v@ra nem akarod tudni, hogy hol voltak annak a hajléktalannak az ujjai, aki fél perce még a villamoson kapaszkodott.


Szerintem időnként jó ötlet letakaritani, de rendes fertőtlenítővel, a behatási időt megvarva.

2022. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 idonkent lehet. De mondd csak, amikor a ket 'idonkent' kozott van, akkor tiszta? Nem is utazol addig? Nem is nyomkodod?
2022. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Én régen szétszedtem a mobilomat és beraktam lyukacsos vászon zacskóba és a mosógépbe tettem a ruhák közzé és úgy mostam ki, de tönkremet és eldeformálódott a mosástól ill. a forró viztől...
2022. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dettol kendővel
2022. nov. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#2 Te valami szellemi fogyatékos lehetsz, abból is az okoskodós fajta. Egyébként, kérdező:


[link]


Röviden: alkoholos törlőkendővel.

2022. nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A műanyagokat oldhatja az alkohol ami a fertőtlenítőben van! Csak óvatosan vele!

én popsitörlővel szoktam áttörölni a telefon és a tokot is. Aztán azonnal letörlöm mikroszálas törlővel a telefont. Nem szabad hagyni rászáradni a popsitörlőről ott maradt foltokat, mert azt nagyon nehéz már leszedni. Ennyi bőven elég, tiszta zsírmentes.

Persze igyekszem vigyázni rá, például ha összefogdosvam valami nagyon rektes dolgot, akkor igyekszem nem megfogni a telefont amig kezet nem tudok mostni, törölni.

2022. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
UV boxban
2022. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyállal a zsebkendő sarkára, és azzal áttörölni a képernyőt?
2022. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!