Iphone 12 mini?

Figyelt kérdés
Iphone 7-ről váltanék 12 minire. Az ára, mérete és azok alapján amiket hallottam róla tökéletes választás lenne, viszont kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik napi szinten használják ezt a készüléket. (esetleg még Iphone 11-es jöhet szóba, de főként a 12 mini érdekelne)

2022. okt. 19. 16:15
 1/6 anonim válasza:
75%

Ez kizárólag a te felhasználó szokásaidtól, preferenciáidtól függ.


Anno én is mini felé húztam volna, de végül az erősebb aksi miatt a 12 mellett döntöttem. Aktív felhasználó vagyok, nem bántam meg, 2 évvel később most 90%-os aksival 1 napot kibír a 12-es, a mini-vel már zavarna ez az üzemidő.


Nem tudom hány %-os a 7-esed aksija, és azzal meddig bírja, de sokkal jobb üzemidőre nem számíts. De ha azzal boldogulsz, és hasonló méretű készüléket akarsz, akkor a mini a tökéletes választás lehet számodra!


Esetleg ha anyagilag belefér a 13-as széria nagyobb aksikat kapott, így a 13 minin-ek is jobb egy kicsit az üzemideje, bár nem biztos, hogy megéri a felárat.

2022. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
A 12 mininek elég rossz az üzemideje. Ha sokat használod, akkor kevés lehet. A 13 mini üzemideje sokkal jobb, de a sima 12 is kibír egy napot. Ha nem használod sokat annyira, akkor viszont jó választás a 12 mini szerintem.
2022. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:

A 13 Mini-nek méretéhez képest nagyon jó az üzemideje.

A 7-esnek viszont rossz volt mindig is. Annál jobb a 12 Mini is. Nekem is ilyen van. Sebességben is van különbség és kicsit nagyobb a kijelzője a 7-eshez viszonyítva.

Ha belefér, akkor már 13 Mini-t vegyél, de a 12 Mini is nagy változás lesz a mostanidhoz képest.

2022. okt. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ha 11 es 12 Mini között gondolkodsz, akkor is a Minit javasolnám.
2022. okt. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minit használok, nyáron kaptam és kifejezetten a mérete miatt esett rá a választásom. Tisztában voltam vele, hogy kisebb az akksija, de a sima 12 már túl nagy méret lett volna, pláne tokkal együtt. Ez a kis mini bele fér a kabátom zsebébe is stb szóval egyáltalán nem bántam meg. Mellesleg kevés olyan szituáció van az életben mikor az ember nem tudja egésznap tölteni a telefonját, ez most azoknak szól akiknek ez az érvük. Szóval munkahely /már ahol engedik haha/ vonat stb, még ilyen szabadtéri padok is vannak nálunk legalábbis ahol lehet telefont tölteni, de az autóban is akár. Nyilván ez csak az én tapasztalatom a telefonnal kapcsolatban, de én elégedett vagyok vele teljesen. Igyekszem a legtöbb funkciót kihasználni rajta.
2022. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Így van. Szerintem mindegy, hogy naponta töltöd vagy másfél naponta, mindegyiket tölteni kell. Én irodában nap közben felrakom Magsafe töltőre (így kímélem a lightning csatlakozót), ha úgy van használom is a mobilt. Hétvégén meg szombat, vasárnapot is kibírja általában, mert akkor nem használom annyit. Nekem elegendő az, amit bír.
2022. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!