Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

F.S.G. kérdése:

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék új tabletet vásárolni. Két tablet között gondolkodom. Samsung Tab S6 lite és Ipad 2021 wifi. Szerintetek melyiket válasszam?

Általános felhasználásra használnám, főként jegyzetelni szeretnék órákon, esetleg kisebb beadandókat csinálnék rajta.

Előre is köszönöm a válaszokat



2022. nov. 24. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Samsung Tab S6 lite (2022)
Apple Ipad 2021 Wifi
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az S6 Lite. Igaz hogy gyengébb hardver, de az okatatás nemigazán Apple barát. Énnekem tab S6-om van és nagyon jól kezelhető, az iPdaról nemtudok nyilatkozni mert nem használtam még.
2022. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Samsunghoz adnak tollat, de más szempontból jóval gyengébb, beleértve a kijelzőt is. Nézd meg az összehasonlító videókat.
2022. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Samsung s6 liteom van, az elejétől kezdve szarakodott az akksija, már akkor elég volt neki pár óra hogy gatya legyen de most így nagyjából egy év után elég 20 percet használnom alap dolgokkal és vége. Millió videót meg mindet néztem hogy milyen rajta jegyzetelni meg ilyen dolgokat csinálni és ott minden jó volt, de nekem borzalmas személy szerint az egész. A rajz programja is olyan gány hogy egy 3 csillagos Google playes színező alkalmazás is lekörözi. És most ugye alig egy éve van meg és már egy töltő sem tölti, se gyári se semmilyen. Egy hét után mind lassú töltést ír ki és már újonnan vett töltő sem tölti csak ha hetvenedszerre dugom be a karva töltő lyukba.
2022. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!