Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonosok! Nálatok is...

Vodafonosok! Nálatok is előfordult már ez?

Figyelt kérdés

Nos, a történet annyi, hogy aktiválni szeretném az 500 GB-os havi mobilnetet, de nem tudom aktiválni, mert csak egy 'lemondás' gomb szerepel ott. De amikor megpróbálnám lemondani, az arcomba tol egy olyan mondatot, hogy "hoppá, ez művelet jelenleg nem lehetséges".


Ott van a kis zöld pötty az 500GB-os mellett a mobilnetek felsorolása közt, ez pedig azt jelenti, hogy aktiválva van. De hát látom az alkalmazásban, hogy nincs aktiválva!


Mit lehet tenni ilyenkor? Teljesen tanácstalan vagyok. Remélem tud valaki segíteni.



2022. nov. 25. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor az ügyfélszolgálatot hívtad, mit válaszoltak erre?
2022. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pszicho88 válasza:

Szia!


Talán az 500 megás net a 3000 kártyás csomagban van.

Az ügyfélszolgálat buta és folyamatosan hazudik, erre vannak kiképezve. Nekem nem elérhető a mobilnet, pedig van a csomagban és van is fizetve. Adniuk kellett volna egy Sim kártyát, amivel működik, de nem adtak és ráadásul az a szlogen, hogy akkor adnak csak ha 2 évnél régebbi a Sim, holott ahogy Yetteles lettem alapból adniuk kellett volna és közölni, hogy lehet, hogy nem fog működni pár szolgáltatás.

2023. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!