Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani telefonomon, hogy viber, messenger stb app-ok esetén ne ugorjon fel előugró, hanem csak felül a pici ikon? (zárolt képernyőre találok csak opciót)

Figyelt kérdés

Telefon: Samsung A13


Korábban A40-em volt és ott be tudtam állítani, hogy ne ugráljon fel semmi értesítés semmilyen applikáció kapcsán sem, csupán az app ikonja legfelül. Ez mind zárolt, mind feloldott képernyőn is működött. Ezen viszont nem tudom beállítani. Bárhogyan próbálom, nyitott állapotban bejön az értesítő szalag, max annyit tudok elérni, hogy ne irja ki a szöveget...de én semmilyen fel- és előugró értesítést nem szeretnék csak a kis ikont felül:)


Köszönöm szépen, ha tud valaki segíteni benne :)



2022. nov. 28. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A Samsung Galaxy A72 telefonomnál szoftverfrissítéssel kikapcsolódott, az előtt én sem tudtam sehol beállítani.
2022. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!