Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Amerikából hozatok egy...

Ha Amerikából hozatok egy Samsung Galaxy S22 Ultrát, akkor azon lesz magyar nyelv? Illetve kompatibilis az itteni hálózattal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Magyarul tudni fog az Android miatt, de a halozattal bajok lesznek, az 5G szinte tuti h. nem dog mukodni.


Mi ertelme lenne ennek az egesznek amugy? Megveszel egy garancia nelkuli telot egy fel vagyonert?

2022. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
*nem fog mukodni
2022. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ott 250.000 forint. Megérné.
2022. nov. 28. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Tipikus rovidtavu, 'most azonnal jarjak jol, nem erdekel kesobb mi lesz' mentalitas.


Vetesd meg, hozasd haza, tanulj a sajat karodon.

2022. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"Tipikus rovidtavu, 'most azonnal jarjak jol, nem erdekel kesobb mi lesz' mentalitas"

Az Európán kívüli változatokban Snapdragon proci van a sokkal rosszabb exynos helyett. Erősebb, takarékosabb, nem melegszik úgy és még a képfeldolgozása is jobb. Hosszútávon egy stabilabb telefont kapna a kérdező és még olcsóbban is (ha tényleg 250K). Az 5G tényleg kérdéses. A Pixelek sem tudják az 5g-t Magyarországon pedig hardveresen képesek rá. Hivatalosan nem kaphatóak nálunk. Persze lehet hogy gond nélkül működne az 5g, de ez zsákbamacska. Mondjuk ha nem is működik, akkor is bőven lehet 5g nélkül élni mivel nálunk nagyon kicsi a lefedettség a tényleg gyors 5g ből. Garancia tényleg nem lesz rá. Nem tudom, amúgy mennyit adnának.

2022. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Működni fog.

Keress rá a neten a szerviz módra. Nekem egy régebbi snapdragonos Samu van, egy S7 Active, amit csak és kizárólag az AT&T-nek szállítottak. Eleinte voltak térerő gondjaim, sok helyen megszakadt, kedvenc piacom mélygarázsában esélye sem volt. Aztán egyszer mást kerestem vele kapcsolatban, és akkor bukkantam rá a szerviz módra, aminek a kódja típusonként más és más. Belépve azonnal számokkal kifejezve a Wifi térerő, a 3g, 4g térerő, és a legfontosabb, fel van sorolva egy nagy rakás kommunikációs szabvány, hogy mit hoasználjon:

WCDMA preferred

GSM only

WCDMA only

GSM auto (PRL)

CDMA auto (PRL)

CDMA only

EvDo only

Global Auto (PRL)

LTE/CDMA auto (PRL)

LTE/UMTS (PRL)

LTE/CDMA/UMTS auto (PRL)

LTE only

LTE/WCDMA

TD-SCDMA only

TD-SCDMA/WCDMA

LTE/TD-SCDMA

TD-SCDMA/GSM

TD-SCDMA/UMTS

LTE/TD-SCDMA/WCDMA

LTE/TD-SCDMA/UMTS

TD-SCDMA/CDMA/UMTS


Hozzá nem értőknek a GLobal Auto(PRL)-t javasolták, és tényleg. Átállítottam, azóta jobb a hangminőség, és lehetetlen helyeken is működik.


Minden samunak van egy ilyen eldugott menüje, ami kódra jön elő, nem hiszem hogy pont a tiédnek n lenne.

2022. nov. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!