Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 11 és 12 éves gyerekeknek...

11 és 12 éves gyerekeknek milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az iskolában szinte minden osztálytársuknak van, azt mondják, órán is sokszor használni kell, így karácsonyra valószínűleg azt kapnak.

Milyet ajánlanátok? Semmi extra nem kell, internetezni és telefonálni tudjanak rajta, ennyi a lényeg.


2022. nov. 29. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Iskolában használni? Kizárt, mert tilos...
2022. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát azért ne egy iPhone 1-et vegyél.
2022. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%

Kétlem hogy az iskolában telefont kéne használni.

Egyébként Samsung alsó-közép kategóriájában válogatnék.

2022. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Órán dolgoznak rajta, plusz pontokat lehet szerezni a feladatokkal. Tananyagot is néznek rajta.

Nem szivesen engedném vinni, de ezzel nyúznak jó ideje, hogy mindig a másokét kell nézni, mert nekik nincs.

2022. nov. 29. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy is kell már alapból a mai világba, már nem azért.
2022. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
83%
Nekünk középiskolában volt hogy használni kellett a telefont, de általános iskolába járó ismerőseimtől tudom, hogy még le is kell adni, gondoltam ez mindenhol így működik, ezért írtam hogy kétlem hogy használniuk kell. Ezek szerint nem mindenhol ugyanígy működnek a dolgok. 3-as válaszoló voltam.
2022. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy nem tegnap voltam általános iskolás, de még tanuló voltam, amikor bejött az online oktatás mindenhol. Nálunk volt (szakiskola és érettségi előkészítő), hogy kellett használni a telefont órán valamihez, de nem mindig. Általánosban nem tudom, hogy megy manapság, de "az én időmben" azt is utálták, ha látták a telefont vagy az időt megnéztük rajta. Nem túlzok, ha azt írom, évente maximum 3x fordult elő a jófejebb tanároknál, leginkább magyaron, hogy használhatunk hozzá telefont, ha akarunk.


Szóval ez szerintem túlzás a gyerek részéről, hogy ahhoz kell.


Az azonban sajnos igaz, hogy lassan ott tartunk, hogy az óvodásoknak is lesz telefonjuk...



Nade, a kérdésedre válaszolva is... :) Le lehet pontozni, kipróbáltam már néhány féle telefont, de mindig a Samsungnál kötök ki. Azokat szeretem. Nekem most Samsung Galaxy 5g-m van, előtte S. G. A21s volt. Mindkettővel meg vagyok elégedve. Az előzőt, az A21s-t 3 évig használtam, azon olvastam, neteztem, szerkesztettem... Más telefonom 3 év után már lassult, vagy lassú volt, az A21s-el ilyet nem tapasztaltam, nem éreztem elégedetlenséget. 12 évesen leginkább játékokat töltöttem le, szerintem ő is kiéli ezeket, arra is megfelelő lenne ez a készülék.

2022. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
18%
Olcsót
2022. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha azért veszed, mert minden gyereknek van, akkor vedd fel a versenyt a többi gyerek telefonjával. Tudd meg gyerekeidtől, hogy mi az alap, ami még nem ciki.

Pl: akadozik Stumble guys, brawl stars, pubg...

2022. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"de ezzel nyúznak jó ideje, hogy mindig a másokét kell nézni, mert nekik nincs"


Azért erről előbb megkérdezném az osztályfőnököt.

2022. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!