Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosteló állandó szoftverfriss...

Okosteló állandó szoftverfrissítést kér, adni kell neki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
samsung
2022. nov. 30. 10:44
 2/9 anonim válasza:
91%
Igen!
2022. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kér, hanem jelzi, hogy van. Ha Android verzióváltás, akkor szerintem érdemes halasztani, mert rá kell szánni egy pár órát utána, hogy ismét belakd. Új funkciók, megváltozott fícsörök, beállítások átnézése, stb.
2022. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ui.: Persze csak ha nem vagy olyan tunya alak, hogy vakon rányomsz a frissítésre és utána használod tovább ki tudja milyen beállításokkal. Már az adatvédelmi aggályokat illetően.
2022. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Gyakori gyártói trükk, hogy a frissítés alaphelyzetbe állítja a telemetriai beállításokat. Így fordul elő, hogy valaki nem egyezett bele a használati adatok elküldésébe, frissítés után mégis ömlik a telefonjáról az adat a céghez. Ezeket a beállításokat minimum érdemes átnézni frissítés után.
2022. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Merre találom ezt ahol át tudom nézni? Köszönöm!
2022. nov. 30. 11:45
 7/9 ludicrousSpeed ***** válasza:
34%
Az alufóliát meg a háztartási részlegen találjátok...
2022. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

"Értem. Merre találom ezt ahol át tudom nézni? Köszönöm!"


Teljesen felesleges a telemetriai beállításokkal sz..rakodni. Károd nem származik belőle, csak a fejlesztők dolgát könnyíted meg.


Frissíteni meg bizony érdemes, ha felajánlja a telefon. Ezek lehetnek funkcióbővítések, Android verzió váltás vagy biztonsági javítások. Az utóbbit remélem nem kell ecsetelnem, hogy miért fontos.

2022. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:
0%
Én nem adnék.
2022. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!