Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az idő állandó...

Mennyire fáj az idő állandó múlása?

Figyelt kérdés
Hogy soha egy percre meg nem állna, nem enged pihenni mert csak telik mindig. Ha meg is élünk egy pillanatot, mindjárt elviszi. Minek létezik így minden, ha értelem nélkül úgyis semmivé fog válni? Miért fáraszt így egy egész életen keresztül vajon?

2021. máj. 21. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy? Mert én ötven elmúltam, és még sosem jutott az eszembe. Nem fáj. Az életünk egy csoda. Minden perce. És minden perccel előrébb vagyunk, többet tudunk, többet éltünk. Minden perc hozzánk tesz. Jobbak leszünk. Többek, amit tovább tudunk adni ( jó esetben :) Miért érzed így? Mi a baj? Egyedül vagy?
2021. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Az alapvetően attól függ, h mit csinálsz közben. Ha például épp a heréidre tekered rá a satut, akkor meglehetősen.
2021. máj. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, hogy ennyire felgyorsult modern világban élünk. Egyáltalán nem szeretem, szívesebben élném le az életemet a középkorban. Még akkor is, ha veszélyes helyen élnék, bármikor meghalhatnék. Ez a világ már egyáltalán nem tetszik, a sok modern kütyü és épületek, és hogy mindenki a telefont pötyögteti.
2021. máj. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!