Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan hol és milyen...

Használtan hol és milyen iPhone-t/androidos telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
4-5 éve használok egy xiaomi poco F1-et és folyamatosan lefagy mikor feloldom kb 20 percekre nagyon idegesítő. Egy normális telefont szeretnék venni. Kb 150-170 ezret szannék rá.

2022. dec. 1. 12:40
 1/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Hardverapron megbízható eladóktól, (akiknek sok pozitív értékelésük van és 0 negatív).

Gyárilag független készüléket keress elsősorban, ne szolgáltatótól vásárolt készüléket. Személyes átvétellel és minden sallang mentes, icloud-ból kilépett mobilt szabad megvenni.

2022. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Semmilyet. Akármilyen rejtett hiba lehet, amivel nem fogsz tudni mit kezdeni.
2022. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

150-170-ért kapsz használtan Xs Max-ot, 11-et, 12-t, talán 11 Pro-t.

iPhonenál iCloud működjön, akksi, kijelző ha cserélt akkor eredeti legyen, FaceID működjön. Kamerát is nézd meg, van olyan, amikor egyik megdöglik, és pl csak széleslátóban működik. Akksi kapacitás nem feltétlen élet halál kérdés, de 80% feletti legyen.

Ha valamit cseréltek, nem árt ha van számla róla meg úgy az egész telefonról.

2022. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy off, de ha nincsenek extrém elvárásaid, akkor 150-170-ből már korrekt mobilokat lehet venni újonnan, több év garanciával és szoftveres támogatással.

Egyébként minden igaz, amit írtak: személyes átvétel, iCloud, FaceId, kamera, kijelző, aksi ellenőrzés.

Én a 12 előtti modelleket (kivéve ha 11 Pro) elengedném. Legalábbis szerintem ennyi pénzt használtan már nem érnek meg. (Pl. nincs AMOLED kijelző, FaceId nem működik maszkban.)

2022. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Nem kell már maszk:)

Azért AMOLED nélkül is van élet. Nem olyan rossz az iphone-ok IPS kijelzője sem, sőt.

Viszont abban egyetértünk, hogy inkább újabb modellt nézegessen a kedves kérdező.

2022. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget/tanácsot!
2022. dec. 1. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell már maszk:)"


Most... már ahol. Nekem pl. tegnap is fel kellett húznom, mert kötelező volt. Szerintem ez a veszély most már örökre itt fog lebegni a fejünk felett, Damoklész kardjaként.

2022. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
89%
Inkább részletre vegyél újjat.
2022. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

bájdövéj Rejoy-nál lehet kapni nagyon jó alig használt telefonokat. Szerintem ott nézd meg először.

2022. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Használt telefont én se vennék soha, ki tudja milyen rejtett hibája lehet! Bőven 150 ezer alatt újonann a Samsung Galaxy A52s 5G még mindig az egyik legjobb, de még 170 ezerig is brutális ebben a kategóriában, én is ilyet fogok venni, de ha annál is sokkal komolyabb telefon kell, akkor inkább részletre, de mindenképp újat javaslok!
2022. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!